Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Червона сукня

Червона сукня - це останнє віяння моди. Так само, як мода на чорні вечірні та святкові сукні, мода на червоне прийшла до нас з-за океану і була спровокована розкутими й не визнавали ніякі авторитети голлівудськими красунями. І - відразу ж було підхоплено численними модницями по всьому світу. Чому ж червоні сукні так популярні?

По-перше, споконвіку червоний колір вважався кольором любові, пристрасті, щастя і краси. Згадайте красну дівицю з російських народних казок! А все перераховане вище - не чи то, до чого прагне кожна жінка? По-друге, червоний колір сам по собі відразу привертає увагу. І виділитися в натовпі не менше сліпучих красунь, ніж ти сама, можна тільки за допомогою ось такого «шокового» залучення уваги. Але червоний колір - двосічний меч. Він, не розбираючи, однаково безаппеляционно підкреслює як переваги, так і недоліки фігури - в тому випадку, якщо фасон сукні підібраний неправильно.Червона сукня не рекомендується носити світлошкірим блондинкам, їх колір - рожевий. А для пекучих брюнеток краще кольору і бути не може - пам'ятаєте, як ефектно у фільмах-фільмах жахів виглядають чорняві дами-вампіри в яскраво-червоних струмливих сукнях. Жінкам з рудим волоссям радять носити червоне тільки - в облягаючих вузьких сукнях, і тільки - при ідеальній фігурі, інакше замість ефектності можна домогтися гротеску. Шатенкам та іншим рекомендується чітко вивірити кожну деталь ансамблю, перш, ніж зважитися вийти в червоному в люди. Грамотно підібрані аксесуари і макіяж здатні перетворити шатенку в Королеву, а от тактичний прорахунок теж зробить фурор - але вже з іншим знаком, з украй негативним.

Червона сукня - це завжди виклик, будьте готові до того, що оточуючі, чия увага Ви залучили, стануть сканувати кожен Ваш крок, бажаючи упевнитися, чи дійсно Ви відповідаєте тому бездоганному образу, який створили, або це - ілюзія, яка розвіється при першому ж промаху.

Героїня роману Моема «Театр», знаменита актриса, радила своєму співрозмовнику: «Якщо взяв паузу - тримай її до кінця, тримай, чого б це тобі не коштувало!». Те ж можна сказати і про жінку, що надягає червоне плаття - якщо поставлена висока планка, потрібно їй відповідати. А це - не так вже й важко, якщо знати кілька маленьких секретів «приручення» червоного плаття.

Які аксесуари підійдуть до найепатажнішому з суконь? Дуже небагато, тому що таке плаття саме по собі - сила. Одягти до нього можна срібло. Туфлі і сумочка - чи зазвичай чорні, або золотисті, або теж «срібні».

Макіяж під таке плаття також просто зобов'язаний бути верхом досконалості, тому як м'які відтінки просто «втратять» обличчя на тлі плаття, а надто насичені кольори ненароком зможуть перетворити Вас у даму певної професії - вибачте за порівняння. Підводка для очей дуже бажана, навіть у тому випадку, коли Ви практично ніколи не використовуєте її в своєму макіяжі, - тіней і туші для вій буде недостатньо для того, щоб позначити очі на яскравому тлі сліпучого ефекту червоного плаття. Перш ніж виходити в світ у червоній сукні, з макіяжем під нього краще кілька разів потренуватися без свідків. Врахуйте, що помада обов'язково теж повинна бути червоною і гармоніювати з кольором сукні (не обов'язково його повторювати).

Червоним весільним платтям сьогодні вже нікого не здивуєш, але ж зовсім недавно заміж у червоних сукнях виходили дівчата тільки в далекій Індії чи в Китаї. Сьогодні ж, побувавши в день розпису неподалік від палацу одружень, Ви обов'язково зможете побачити хоча б одну Брач в червоній сукні.

Якщо Ви вирішили внести у своє життя трохи новизни і екстравагантності - купіть червоне плаття, тому що тільки цей колір, стверджують психологи, провокує в жінках тягу до пригод і активним змінам.

Додати коментар


Захисний код
Оновити