Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Рожеве плаття

Рожевий, загальноприйнятий дівчачий колір, символізує собою романтичність, ніжність і наївність. А якщо відійти від символіки і розглянути чисто психологічний аспект, то побачимо, що рожевий - один з найбільш сильних кольорів-антидепресантів. Він здатний зняти втому, прибрати роздратування, підняти настрій і прогнати з голови похмурі і безрадісні думки. Спонтанно, без приводу, жінка здатна одягти рожеву сукню у двох випадках - коли у неї відмінний настрій і самопочуття, бажання одягнутися в рожеве є проявом внутрішнього стану зовні, бажанням поділитися з оточуючими своїми позитивними емоціями. Другий варіант - Ви настільки втомилися від сірості і проблем буднів, що намагаєтеся подолати пресинг за допомогою кольоротерапії, інтуїтивно вибираючи саме те, що потрібно.Розповісти про свого господаря може не тільки його стиль і фасон одягу, яку людина носить, але і колірні переваги.

Штамп, пов'язаний в уявленні людей з одягом рожевого кольору, - або чарівне маля, ледве навчившись ходити, теребящая «розчепіреними» рожеве платтячко. Або - класична блакитноока блондинка з анекдотів, що дивиться з рожевого будуара, в рожевому пеньюарі, крізь окуляри такого ж кольору - на наш непростий світ. Погодьтеся, що рожевий колір їм іде! Але це аж ніяк не означає, що носити рожеве потрібно тільки дітям або дівчатам наївним.

Приміряйте на себе хоча б рожеву водолазку! І Ви побачите - Вам теж до лиця. Цей колір практично універсальний. Не рекомендовано його носити (і то в якості домінантною ноти в одязі) пишним жінкам і дівчатам, у яких велика кількість рожевого лише підкреслить те, що треба приховати.

Раніше рожеві сукні були в основному, так би мовити, святково-ритуальними - весільними (для подружок нареченої, а пізніше - для неї самої), їх шили для випускного вечора у школі чи інституті, на ювілейний день народження і т.д. Мода давно відкинула ці застарілі критерії використання одного з найбільш виграшних для дівчини квітів!

Сьогодні рожеві сукні - на піку моди. Відтінки тканини коливаються від насиченого, майже малинового, до ніжно-ніжно світлого, що нагадує ласкавий дотик пір'їнки фламінго. Рожевий колір не такий агресивний, як червоний, але щодо прояву почуттів несе ту ж смислове навантаження - тільки в пом'якшеному варіанті. Жінка в рожевому - страстна, але при цьому не груба і не різка; вона здатна на глибокі й сильні почуття, але любов її - спокійна і впевнена в собі, без напруження пристрастей, надриву і перепадів настрою. Ще психологи стверджують, що жінки, які віддають перевагу рожевий колір і люблячі носити рожеві сукні - чудові, надійні друзі, вірні супутниці і невиправно романтичні натури. Хочете уславитися романтичною? Купуйте рожеве плаття. Можливо, надівши його, Ви зміните своє світовідчуття і справді станете Наташею Ростової?

Один із соціологічних опитувань, проведених на тему впливу на чоловіків жіночого одягу різних кольорів, показав дивовижну річ - дуже багато з представників сильної статі сприймають жінку в рожевому саме в розрізі «бебі», тільки не як чарівну дівчинку, а як жінку, готову до материнства . І у них спрацьовує багатовікової інстинкт самця - завоювати цю особину прекрасної статі, щоб вона продовжила саме мій рід! Так, витки підсвідомості в нашому мозку часом непередбачувані ... Але чому б не скористатися підказкою, якщо вона дасть бажаний результат?

Вибираючи рожеве плаття не для себе, для власного задоволення, а переслідуючи одвічно підступні жіночі мети, не слід скидати з рахунків кілька відомих нюансів про відтінки цього кольору.

Отже, дуже емоційні панянки, схильні до екстравагантності несподіваним, часом їм самим нез'ясовних вчинків, воліють рожеві відтінки, що тяжіють скоріше до червоному кольору. Блідо-рожеве плаття ніжного відтінку характеризує свою господиню як натуру боязку, спокійну і здатну співчувати оточуючим. Яскраві, насичені відтінки рожевого носять життєрадісні реготухи з активною життєвою позицією і безжурним характером; тьмяні, розмиті - дівчата замкнуті і вкрай невпевнені в собі.

Медицина давно вже використовує психологічний вплив кольору в комплексі загального лікувального процесу. Приміром, «заспокійливі» особливості рожевого успішно застосовуються при кольоротерапії в лікувальних установах для людей з порушеною психікою. Рожевий є переважаючим кольором при оформленні спалень, їдалень і кімнат для відпочинку у дитячих виправних закладах. Далі всіх у спробі витягти максимум вигоди для себе від розслабляючого впливу рожевого кольору пішли футболісти - дуже багато гостьові «перевдягалки» на футбольних стадіонах пофарбовані ... здогадалися? Може, тому на чужому полі футболістам виграти складніше? Підкиньте цю ідею чоловікові, коли його улюблена команда знову продме на виїзді. Вдячний чмок Вам забезпечений!

Додати коментар


Захисний код
Оновити