Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Красиві жилети

Красиві жилети завжди привертали увагу завидних модників. Незвично холодна погода сезону осінь-зима змусила згадати модників і модниць про таке теплом і одночасно вкрай стильний аксесуар, як жилет.

Повернення жилетів в моду почалося з тонких чоловічих і жіночих моделей надягають поверх сорочки або блузи.Але ось грянула справжня жілетоманія, початок якій поклали красиві жилі. Модельєри вивели на подіуми найрізноманітніші моделі і красиві жилети: буйство аксесуарів, фасоном і матеріалів.

До уваги послідовників модних течій представляють найрізноманітніші жилетки: з класичним трикутним вирізів або без нього, з гудзиками, зав'язками,на блискавках, а то й зовсім без застібок. Останнім писком моди вважається хутряна жилетка, визирає довгим хутром з-під шкіряної куртки.

Акцент поки доводиться на в'язані шерстяні жилетки, різної довжини без зайвих елементів. У зимовому сезоні в моду прийшли фактурна в'язка і геометричні візерунки, природні теплі тони.Ця ж тенденція захопила жилетки (красиві жилети).

Оскільки в загальному тренді надмірність, обсяг і підкреслена затишність, можна припустити, що класичні красиві жилети, властиві діловому стилю, незабаром підуть з подіумів в тінь. Але вони знайдуть свою нішу в діловій моді, зайнявши місце піджаків. Отже,еталон ділової моди цього сезону: це однотонна сорочка з матовими запонками, тонкий вовняний жилет з трикутним вирізом і широкий галстук з великим вузлом.

Молодіжній моді характерно побільше натурального. Картина складається на користь хутра, шкіри, аксесуарів з дерева, що вибирають красиві жилети. Етика витісняє дорогоцінні метали. Трендова зимовий одяг - це багатошарові однотонні ансамблі з пов'язаними зверху однотонними шарфами і підкреслено теплі чоботи.

Дивна ситуація склалася з дутими жилетами. Здавалося б, вони повинні були залишитися в тренді з уггамі і чобітками-дутиша, але їх місце на подіумі зайняли хутро і вовняна тканина. Залишивши однотонним, простроченим великими квадратами або по лініях фігури дутим жилетам місце лише на ковзанках і гірськолижних курортах. І лише в компанії з шапками-папахами або в'язані берети і довгими шарфами вони розглядаються, як одяг вихідного дня.

Окремої згадки гідні шкіряні красиві жилети. Це виключно статусна річ,яка надає власникові, сексуальний, упевнений у собі, блискучий вигляд. Причому вибір шкіряних жилетів для жінок величезний: самого різного стилю, кольорового оформлення, вичинки, для теплих вечорів - легкі шкіряні, а для холодних - ущільнені, вони ж можуть бути вдалим варіантом для автоледі або занять верховою їздою.Традиція передбачає для шкіряного жилета коричневий або чорний колір, але вибір можна зробити, спираючись на власний смак і побажання - в цьому сезоні буде актуальний будь-який колір.

Крім універсальності і широкої доречності, шкіряний жилет просто красивий. Хоча немає. Він непросто красивий! Це річ, яка завжди підкреслить респектабельність,приверне увагу, покаже вишуканий смак. Красиві жилети фактично випромінюють упевненість в собі і витонченість. А впевненість - це запорука краси.

При виборі жилета зі шкіри, в першу чергу, слід керуватися якістю вичинки. Від неї-то більшою мірою і залежатиме ціна. Модель будь-якого дизайну буде найбільш вигідно виглядати,якщо буде виконана з добре виробленої шкіри. І багато людей готові платити ціну адекватну якістю, щоб не розчаровуватися в речі. Жилети - це в якомусь роді верхній одяг, тому він завжди підкреслює індивідуальність і статус.

Додати коментар


Захисний код
Оновити