Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

В'язані безрукавки

Визнано безрукавки, які в'яжуться гачком, принесуть величезне задоволення в процесі в'язання, як визнаним майстриням цього виду рукоділля, так і початківцям. Визнано безрукавки виконуються дуже легко і їх в'язання забере у вас дуже короткий час, особливо якщо в якості основного візерунка вироби вибрати будьто досить простий по виконанню мотив. Найлегше в'язати безрукавку простий сіткою гачком великого розміру і досить товстою ниткою.

 

У цьому випадку нову і оригінальну річ можна отримати в своєму гардеробі вже через три години.

Визнано безрукавки - оригінальне доповнення гардероба. Для того, щоб отримати більш ошатну модель,потрібно більше часу і певні навички, які в поєднанні з більш тонкої ниткою і маленьким гачком, дозволять виконати філігранний узор.

Визнано безрукавки можна прикрашати візерунками. Для в'язання безрукавки можна використовувати візерунок, пов'язаний на основі філейної або стрічкового мережива.Пов'язані таким візерунком в'язані безрукавки будуть виглядати дуже красиво і привабливо, але процес зажадає максимального докладання всіх ваших талантів і умінь.

 

Перед початком виконання саме такий безрукавки, незважаючи на уявну простоту, потрібно обов'язково виконати викрійку в натуральну величину.Для цієї викрійки можна використовувати відповідну для вашої фігури викрійку для шиття, в яку потрібно внести індивідуальні зміни по вашій фігурі. На цю викрійку ви потім будете кріпити зв'язане гачком стрічкове мереживо.

Визнано безрукавки оченята легко зробити самій. Схему в'язання можна взяти з будь-якого журналу з в'язання,знайти який можна в будь-якій точці продажу періодики. Якщо у вас немає великого досвіду у в'язанні саме стрічкового мережива і ви не впевнені в успіху, для в'язання можна вибрати і більш простий у виконанні візерунок.

Визнано безрукавки виконуються за такою схемою: потрібно зв'язати всі деталі відповідно з схемою крою,випрасувати ці деталі гарячою праскою через вологу тканину, при цьому деталі потрібно розтягнути відповідно до розмірів викрійки. Після цього зшивають бічні і плечові шви. Всі деталі по лінії низу, пройм і горловини потрібно обв'язати кількома рядами стовпчиків або напівстовпчиків без накиду - це дозволить зберегти форму виробу на довгий час.В'язання взагалі і в'язання конкретної моделі безрукавки в кожному конкретному випадку дозволить вам створити ексклюзивну річ, яка буде тільки у вас, це дозволить вам задовольнити і спрагу творчості, і оновити гардероб з найменшими витратами. Визнано безрукавки входять в моду.Тому пора відкласти всі справи і почати самостоятольно працювати над оновленням гардероба, адже в'язані безрукавки - те що вам потрібно!

Додати коментар


Захисний код
Оновити