Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Костюми nike

Ще зовсім недавно спортивний одяг стійко асоціювалася тільки з заняттями спортом або домашньої одягом. Але ритм нашого часу диктує свої правила і одяг у спортивному стилі стала невід'ємною частиною образу сучасного міста. У якийсь момент компанії, орієнтовані на випуск спортивного одягу,стали розробляти моделі для повсякденного життя. Цей одяг повинна була зберегти свободу рухів і зручність спортивної і придбати більш доречний поза спортзалу зовнішній вигляд.

 

Однією з таких фірм стала Nike. Продукція цієї фірми вже входила до п'ятірки світових лідерів у виробництві спортивного одягу. Спираючись на багатий досвід,дизайнери і фахівці фірми домоглися того, що Nike стала зручною і модним одягом для людей різного віку.

Історія компаній починається з людей. У разі Nike - це були Філ Найт - студент університету в Орегоні і його тренер Білл Боурман. Спортсменом Найт був посереднім, а ось бізнесмен з нього вийшов краще.Історія почалася з невеликої компанії Blue Ribbon Sports - мета була в створенні і масовому виробництві доступної та якісної спортивного взуття і одягу. У 65 році на честь богині Ніки, компанію перейменували в Nike, а в 72-му, за 35 доларів для неї був куплений оригінальний логотип. Зараз цей логотип по праву вважає емблемою якості і стилю.А компанія розрослася до багатомільярдної індустрії, яка дає роботу великій кількості людей, а ще більшого їх кількістю приносить радість своїй незмінно якісною продукцією.

 

Як властиво великим компаніям, Nike постійно поповнює свій асортимент. На даний момент вона випускає і взуття, і костюми, і спортивні аксесуари.Проведені наукові вишукування завжди дозволяють компанії пропонувати споживачам цікаві новинки - костюми nike і багато іншого. Як приклад згадаємо передбачають все необхідне спортивні сумки, ремені для шорт або ж унікальні з своєму роді, компресійні костюми, здатні підлаштовуватися під навантаження на спортсменів.Однак фірмові спортивні костюми nike - це основні представники бренду на ринку. Костюми nike випускаються в багатій колірній гамі, тому підібрати собі костюми можна і виходячи з функціонального призначення, і спираючись суто на особисті переваги. Незважаючи на довговічність і стійкість використовуваних тканин до стирання, костюми nike все-таки рекомендується для тренувань вибирати не мазкі, а світлі костюми nike можна залишити для прогулянок вечірнім містом.

У плані ціни із зростанням популярності бренду костюми Nike пішли з розряду бюджетної одягу в бизнесс клас, але їх якість, комфорт і стиль відповідають ціні. Це підтверджується мільйонами шанувальників бренду по всьому світу, які, одного разу спробувавши якість Nike, вже не можуть від нього відмовитися.

Додати коментар


Захисний код
Оновити