Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Блузки з жабо

Блузки з жабо дуже ошатні і прекрасні. Останнім часом у багатьох відомих будинках моди протягом декількох років враховуються інтереси працюючих жінок, які приміряють і блузки з жабо. Адже в сучасний час у світі дуже багато представниць жіночої статі, які давно перестали вести гламурний спосіб життя і будують кар'єру. Вони прагнуть бути незалежними і професійними.

 

Багато хто з представниць прекрасної статі йдуть второваною доріжкою і відтворюють ті образи «ділових жінок», які присутні в більшій частині колекцій всіх модних дизайнерів. Ті ж з них, хто прагне до самостійності не тільки у фінансовому плані,але й у побудові свого індивідуального стилю та іміджу, роблять свій гардероб самі, збираючи його з окремих елементів, наприклад, як яскравий і неперевершений пазл, де знаходять місце і блузки з жабо.

На одному рівні з діловими різними спідницями і брюками різноманітного покрою, знаходяться і блузки з жабо.Саме ця деталь гардеробу привносить якоїсь краси, елегантності витонченості і кокетства діловій жінці. Але всі ці якості настільки гармонійно поєднуються, що не псують, а навпаки, покращують діловий стиль.

Як матеріал для блузок вибирають різні тканини: починаючи від натурального шовку і закінчуючи жатим крепдешину. Колірна гамма,яку обирають блузки з жабо, теж різноманітна, вона лише виключає зі своїх лав яскраві кислотні кольори. Блузки проходять різні обробки і прикрашаються. Цей сезон став настільки різнобічним в плані блузок, що ви зможете вибрати для себе ту блузку, яка припаде вам до душі, та й начальство не буде виявляти негативне ставлення.У цьому сезоні знову в моді такий формат, як блузки з комірцями і з жабо, які зав'язуються у вигляді банта. Це дуже цікавий і ефектний формат блузок. Ця модель (блузки з жабо) має назву «стиль секретарки». З тієї причини, що знаходиться в служінні багатьох представниць робітничого класу. Адже в минулі часи жінкам тільки й відводилася, в основному, роль секретарки.

 

Однією з основних особливостей цих блуз з жабо - це те, що бант комірця має досить довгі кінці. Так, якщо їх розпустити, вони можуть досягти до середини стегна, а, можливо, і нижче. Більшість дизайнерів дають рекомендацію про те,що носити їх треба саме не зав'язалося в бант.

В результаті ми отримуємо як би романтичний краватку, який перетворює блузки з жабо, а зовсім не бант. Що стрімко наближає нас до чоловічого стилю, а саме він і широко вітається в нашому суспільстві, та ще й при використанні різних краваток. Але при цьому стиль більш м'який,вишуканий і ніжний. Навіть така модна марка, як італійський дует D & G, свої блузи сорочкового стилю (унісекс), стали виробляти менш суворими (блузки з жабо). При цьому комірці на їх блузках стали робити у вигляді банта, який випущений з шовку, має квіткові принти.

Колекції від Givenchy перетворили цей стиль по-іншому з іншим настроєм.У ньому комірець від блузи з жабо має продовження з кожного боку, за допомогою шовкових шарфиків. Їх можна зав'язувати не тільки в красиві банти, але і застосувавши вузол краватки, додавши для ефектності декоровану шпильку. У результаті виходить стиль 18-19 століть, т.зв. ретро-мілітарі. Можна отримати і збільшення ефекту,якщо в комплекті з такою блузою буде замість піджака жакет, та ще й у стилі мілітарі, наприклад, з металевими гудзиками, а також накладними кишенями.

Додати коментар


Захисний код
Оновити