Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Блузки з шовку

Блузки з шовку - класика офісного стилю. Шовком прийнято називати м'яку тканину з ниток, які видобуваються з коконів тутового шовкопряда. Саме шовк є як елітним, так і витонченим матеріалом, а блузки з шовку визнані ознакою шику, блиску і краси. Тому одяг, пошитий з натурального шовку (в тому числі і блузки з шовку),зовсім не дешева. Іноді просто не знаєш, що найкраще купити: дорогі, пошиті з натурального шовку речі (блузки з шовку) або з його аналогів, але дешеві.

 

З цього приводу деякі відвідувачки жіночих порталів хочуть висловити свою думку. Наприклад ,:

"Будь ласка, дівчата, поділіться своєю думкою.Давно мрію придбати блузки з натурального шовку, навіть на прикметі є одна. Тільки ніяк не можу зважитися на блузки з шовку. Аж надто не хочеться платити сотні доларів за те, що так легко можу ненароком зіпсувати. Наприклад, блузки з шовку легко зачепити сумочкою, нігтями і т.д.Як такі речі носяться? Чи є у кого досвід "спілкування" з натуральним шовком? Чи можна все-таки ризикнути купити собі дорогу блузку? "

"Особисто у мене багато шовкових речей (і блузки з шовку в тому числі), та й нігті не маленькі (середньої довжини). Затягування на речах не утворилися. Моя Вам порада: не поспішайте витрачати такі великі гроші на блузки з шовку. Купуйте хорошу шовкову блузку і носіть на здоров'я. Якщо подібні речі (блузки з шовку) Вам сподобаються, то лише тоді можете купувати і більш дорогі. Я дуже люблю носити речі з шовку, в тому числі і блузки ".

 

"Ви можете порекомендувати мені хорошу фірму? Я думаю, що тільки хороші речі повинні бути дорогими, в тому числі і блузки з шовку.І тоді починаю купувати всякі від Дольче Габбани та інші ".

"Як Ви можете вважати дорогий одяг (блузки з шовку) від дизайнерів краще, якщо немає з чим порівнювати? Я не кажу про те, що потрібно бігти на ринок і купувати там речі (блузки з шовку), але якщо у Вас є такі сумніви , то навіщо витрачати такі гроші на колекцію D & G, коли можна що-то купити і в інших, більш доступних фірмах (Mexx, Dept, Vanilla). Там є схожі моделі (блузки з шовку) і навіть класична блузка ".

"Я дуже задоволена якістю і охоче здобуваю собі речі з натурального шовку (і блузки з шовку) в Banana Republic, Kensie, Bebe, Ann Taylor, Cashe, Intuitions, Miss L"

"Порівнювати я знаю з чим.У мене на кожен день є звичайний одяг типу Н & М, Манго, Бенетона. А для особливих випадків, таких як вихід "у світ" мені найкраще носити речі (блузки з шовку) дорожче потім, щоб не було ніяких казусів. І поки що мене не підводила така дорога одяг. Якщо ж ви, Jewellady і Bliksem, вже перевірили якість згаданих вами фірм,і немає ніяких до них претензій, то і я з задоволенням куплю там собі блузочку. Дякую! "

Як правило, блузки з шовку найкраще здати в хімчистку або ж застосовувати ручне прання, але в прохолодній воді. При покупці будь-якої речі, завжди є інструкція, в якій детально розповідається як доглядати за нею "."Мені дуже подобається шовк і блузки з шовку - теж. І нижню білизну віддаю перевагу носити теж шовкове. Тільки з цим матеріалом потрібно трохи поморочитися при пранні, яка повинна проводитися або в пральній машині із застосуванням для таких речей спеціальних засобів або руками. Та й блузки з шовку гладити потрібно не менш обережно.Невеликий рада: необхідно стежити за тим, щоб піт там не затримався. При необхідності відразу випрати. Це особливо стосується світлих речей ".

Додати коментар


Захисний код
Оновити