Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Спортивні шапки

Спортивні шапки завжди були актуальним і модним аксесуаром. Спортивні шапки добре підходять для різних типів верхнього одягу. Спортивні шапки, акуратно пошиті, без зайвих викрутасів чудово доповнює пальто, а для тих хто віддає перевагу дутим курточку і пуховиків, добре підходять спортивні шапки з яскравим написом.Щільна і добре прилегла шапка спортивного стилю зігріє в зимові холоди набагато краще за інших головних уборів.

 

 Спортивні шапки можна пов'язати самостійно. Вам буде необхідно 100 грамів пряжі, для шапки краще вибирати вовняну пряжу. Спортивні шапки можуть бути будь-якого відтінку.Відтінок пряжі для в'язання спортивної шапки можна вибирати відштовхуючись від того стилю одягу який Ви віддаєте перевагу. Ми пропонуємо Вам зв'язати 3-х спортивну шапочку. Щоб це зробити необхідна біла - 20 грам, чорна - 40 грам і червона - 40 грам пряжа. Природно нам також знадобляться спиці.Спочатку необхідно набрати на спиці 110 петель і зв'язати 4 сантиметри. в'язкою, яка отримала назву подвійна гумка.

 

Потім треба перебудуватися на вид в'язки, яка називається панчішної. При цьому збавити в найпершому рядочком в'язки, яка називається панчішної, що йде після подвійної гумки 10 петель через однакові відстані.На панчішної в'язки нам необхідно пов'язати орнамент висотою приблизно 14-15 см. Потім потрібно розділити на дві рівні частини число набраних петель. Перша частина акуратно знімається на ниточки або спеціальну шпильку, а другу частину потрібно продовжувати в'язати. В'язання необхідно продовжувати, зменшуючи петлі таким чином.Далі потрібно в особовому ряду прибрати одну лицьову, одну кромочную, дві петлі разом з лицьового, то й що знизу. Після цього прибираємо абсолютно всі лицьові петельки в самому кінці ряду, дві петлі спільно з лицьовою петлею зверху, одну лицьову і останню кромочную. У ряді на виворітній стороні знімати потрібно так: прибираємо одну петлю кромочную,одну петлю виворітну, дві разом з виворітного, потім все виворітні, що знаходяться в кінці ряду.

Після того як на вашій спиці буде 16 петельок, потрібно закрити ряд.

За такою ж схемою потрібно вчинити з другою половиною. Коли закінчите, обидві половинки акуратно зшиваємо швом, який називається трикотажним.

Додати коментар


Захисний код
Оновити