Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Спідниця з сітки

Спідниця з сітки є однією з спадкоємиць середньовічної пишною спідниці. З давніх часів француженки і англійки, для того щоб спідниця з парчі або атласу виглядала набагато пишніше одягали під них кілька спідниць. Подібної популярністю може сьогодні похвалитися спідниця з сітки, так як вона може служити різним цілям. Спідниця з сітки може бути використана для того щоб надати платтю більшу пишність, а також спідниця з сітки може слугувати частиною сценічного вбрання для занять танцями.

 

Спідниця з сітки, на думку багатьох людей, створена тільки лише для танців, це не так. Спідниці із сітки можна з великим успіхом застосовувати і в повсякденному житті.Для прикладу можна навести героїню Сари Джесіки Паркер з популярного серіалу «Секс у великому місті». В останніх епізодах серіалу вона була одягнена в прекрасну пишну зелену спідницю з сітки, яка виглядала сексуально і привабливо, як ніби казкова принцеса.

Спідниця з сітки ніколи не йшла з світової моди.Лише на початку минулого століття, в той час коли почалися з'являтися облягаючі сукні та вузькі спідниці, сітка трохи зійшла з головної сцени. Але менш ніж через двадцять років, як пишні сукні з шифону із застосуванням декількох прозорих спідниць знову увійшли в моду. Після цього моменту спідниці з сітки не здають своїх позицій і актуальні і модні по сьогоднішній день. Сьогодні спідниці з сітки є обов'язковою частиною пишних нарядів, які одягають модниці на урочисті вечори та випускні бали.

Затребуваність спідниці з сітки не обмежується лише нижньою спідницею, яка застосовується для створення пишноти сукні.Молоді і сміливі модниці одягають подібні спідниці просто так, використовуючи в повсякденному житті. Найбільшу популярність такі спідниці, з рожевою забарвленням або кольору фуксії, отримали у представниць емо-стилю. У представниць готичного стилю також користуються популярністю подібні спідниці, але з чорною забарвленням.Спідниця з сітки користується популярністю не тільки у представниць субкультур, а й у молодіжних зірок. Наприклад, одна з відомих американських співачок Авріл Лавін постійно підтверджує свій стиль панк-принцеси спідницями-пачками з сітки з строкатими розмальовками, поєднує нема з звичайними кедами, а не високими підборами.Таке поєднання ні наскільки не применшує краси подібної спідниці, а швидше саме це радикальне і сміливе поєднання створює неповторний, яскравий, молодіжний стиль. Правда, повторити подібне можуть тільки юні шанувальниці цієї співачки.

Цей образ сподобався і Кірі Пластініної, яка разом з Періс Хілтон прийшли на урочистий прийом в кедах,довгих чорних гольфах і спідниці з сітки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити