Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сарафан спідниця

Сарафан-спідниця являє собою легке подобу сукні, зазвичай без бретелей.

Сарафан-спідниця, як елемент одягу був присутній в історії багатьох країн. Тому встановити, коли і де він вперше з'явився вперше неможливо. Примітно, що в Росії чоловічі моделі сарафанів з'явився набагато раніше (14 століття), ніж жіночий. Жіночий сарафан-спідниця з'явився в Росії в 19-му столітті, на півночі і в центрі країни і носили його в основному селянки. Сарафан-спідниця іноді виконував роль кухонного фартуха. Сарафан-спідниця завжди надівався поверх сорочки, не залежно від пори року і погоди, що дозволяло зберігати зручність і тепло, а також поєднуватися з спідницею.Самим першим варіантом сарафана був глухий, трохи раскошенный, що представляє собою сукню без рукавів, який знову ж надівався на сорочку. Потім сарафан видозмінився, з'явився шов ґудзики спереду або зверху донизу. Єдиною прикрасою служив позумент. У 19-му столітті сарафан стали носити з лямками, після чого і з'явився сарафан-спідниця з ліфом, але широкого розповсюдження не отримав.

Сарафан-спідниці в даний час увібрали в себе всі можливі різновиди і варіанти, що існували у світі. Сарафан-спідниці можуть бути самої різної довжини (від максі до міні), крім того вони стали більш облегающимими через використання сучасних еластичних матеріалів і виточок. Матеріалами для сарафана-спідниці можуть служити: льон, трикотаж, шовк, шифон і інші, також сарафан може бути і плетеним. Різноманітні також бретельки сарафана, вони можуть бути різної ширини і форми, можуть зав'язуватися вузликами, застібатися на гудзики, кнопки, пряжки, схрещуватися на спині або грудях. Пояс сарафана-спідниці може зав'язуватися під грудьми, на талії, на стегнах, надаючи можливість суттєво міняти вигляд.

 

Сарафан-спідниця відмінно підходить для різних заходів. Наприклад, літньої прогулянки та відпочинку найбільше підходять сарафани яскравих, насичених кольорів, з різноманітними візерунками та малюнками і вільного покрою, матеріали - ситець, шовк, сатин. Сарафан-спідницю для вечірнього виходу краще вибрати на тоненьких бретельках, з декоративною вишивкою і стразами. Сарафан-спідниця для роботи - модель до коліна класичних кольорів. Сарафан-спідниця як вбрання для побачення - це приталені модель, можливо з бантом. Сарафан-спідниця відмінно може приховати широкі стегна. досить надіти сарафан, розширюється до низу, але варто пам'ятати, що жінкам з великими формами слід утриматися від сарафанів з великими спідницями, оборками, великою кількістю кишень, а також від тонких бретелей. Різні варіанти прикрас, вишивки бісером або шовковою ниткою дозволять надати поряд витонченість і витонченість.

Сарафан-спідниця білого кольору відмінно підкреслить засмага, а також візуально збільшить довжину ніг. Цей колір також зручний тим, що до нього легко підібрати аксесуари. Сарафан-спідниці з декольтованими вирізами дозволять підкреслити красу грудей (для цього виріз повинен бути глибоким і у вигляді квадрата), візуально збільшити довжину шиї (овальний виріз).

Сарафани-спідниці з великим малюнком краще носити високим жінкам, а власницям мініатюрних форм краще вибирати сарафан з дрібними, точковими малюнками. З допомогою бретелей можна відвернути увагу від недоліків фігури і сконцентрувати його на плечах і грудях.

Додати коментар


Захисний код
Оновити