Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дизайн костюма

Дизайн костюма - дуже цікава тема, особливо якщо ви любите комбінувати різні види одягу. Дизайн костюма кожен фахівець здатний зробити цікавим і унікальним. Кожне творіння такого автора буде легко впізнаваним. Дизайн костюма буде відображати професійний почерк майстра, його рука буде видно в дизайні костюма.

Деякі люди, а це все йде з дитинства, відчувають себе комфортно в майці і рваних джинсах, які вони ж і порвали, за що неодноразово були покарані батьками. В дитинстві ми і не знаємо навіть, що таке дизайн костюму. Деяким людям зручніше в строгому костюмі. А деяких влаштовує і те і інше: всі аксесуари, всі стилі, всі види взуття та різновиди косметики і всі варіанти дизайну костюма.Дизайн костюма повинен підкреслювати індивідуальність клієнта. За допомогою одягу, правильно підібраного костюма, а також взуття та аксесуарів можна створити неповторний образ. Жінка завжди залишиться жінкою, яким би не було її становище, світовідчуття. І, отже, завдання дизайнера - розкрити в кожній жінці королеву. Вона повинна бути впевнена у своїй унікальності. Дизайн костюма вирішує цю задачу.

У всіх жінок зовнішність ділиться на 4 типи: зима, весна, літо, осінь. Риси того чи іншого типу зовнішності характерні для кожної жінки. Дизайн костюма повинен відображати ці особливості. Природно, ніхто не забороняє поміняти колір волосся, позасмагати в солярії, змінити стиль в одязі, змінити макіяж або вибрати інші аксесуари. Жінка все одно залишиться в рамках свого типажу, від якого і залежатиме вибір кольору і дизайну костюма. Це стосується випадків пошиття одягу за індивідуальним замовленням.

Всі дизайнери знають, що як такої ідеальної фігури не існує. Тому від дизайнера потрібно не тільки зрозуміти недолік у фігурі, не тільки його намагатися приховати, але і зробити з нього гідність. А адже це вже страшна сила. Часто самі жінки роблять такі запити, що і дизайн костюма не може знайти правильне рішення. У випадку з великим бюстом жінки намагаються його приховати, якщо сексапільна попка - то її неодмінно потрібно задрапірувати, а красиві і стрункі ноги - надати штани. Такі переваги не можна вважати ні в якому разі недоліками, жоден дизайн костюма не підійде на компроміс з красою. Тому будь-дизайнер ще й психолог. Деякі проводять навіть тренінги, де доводять, що велика груди - це мрія будь-якої жінки. Їй треба пишатися, а не ховати. Дизайн костюма тут багато в чому допоможе. Якщо представити свої достоїнства в кращому світлі, то є шанс стати прекрасною і привабливою.

Дизайн чоловічого костюма заслуговує особливої уваги. Якщо він зшитий з тканини в смужку, то вертикальні лінії коміра повинні неодмінно збігатися з лінією спини. Малюнок, розташований спереду, не у всіх випадках повинен збігатися з малюнком на задній частині. Те ж відноситься і до малюнків на комірі і лацкані. Кишеню на грудях, згідно теорії дизайну костюма, необхідно викроїти так, щоб він повністю збігався із загальною концепцією малюнка. Пояс брюк повинен мати такий малюнок, який буде збігатися з малюнком, розташованим на передній частині брюк. Кишені штанів в обов'язковому порядку повинні бути ідентичні малюнку тканини, використовуваної на половинках.

Дизайн костюма повинен бути побудований на цих принципах. Якщо всі деталі будуть виконані згідно з цим нормам, то костюм можна буде назвати хорошим. Дизайн костюма зробить його власника чарівним. Дійсно шикарний варіант костюма можна отримати, пошивши його в ательє. Вже готовий костюм, який був зшитий за лекалами, які оригінальністю не відрізняються, навіть з урахуванням тих правил, які виставляє дизайн костюма, ніколи не підійде настільки ідеально по фігурі, як зшитий за індивідуальним замовленням.

Дизайн костюма має вплив на думки суспільства, а також може змінити його. В одязі проявляються інтереси та свідомість людей. Дизайн костюма - це цілий світ, мірилом в якому виступає розвиток послуг з точки зору соціальної спрямованості і рівень науково-технічного прогресу. Організуватися, поміняти своє ставлення до чого б то не було допомагає саме дизайн костюма. Дизайн костюма являє собою сплав особистого творчого початку і громадської думки. Результатом такого сплаву з'явиться якась реальність, можна назвати її і віртуальної, яка здатна розвивати світогляд, пов'язане з дизайном костюма, який являє собою механізм впливу на думки суспільства.

Додати коментар


Захисний код
Оновити