Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Японський костюм

Японський костюм символізує унікальну культуру країни висхідного сонця, яку відрізняє від всіх інших суворе дотримання традицій. Японці не соромляться носити японський костюм поруч із прийнятої в Європі одягом. Японський костюм поділяють на ошатну (для особливих випадків) і на повсякденний одяг. Примітно, що елементи національного костюма - обов'язкова умова для гардероба будь-якого японця. Абсолютно спокійно можна зустріти на вулиці людей в кімоно (національний японський костюм). Причому особливою популярністю такі наряди користуються у населення похилого віку. Активно використовується кімоно і як японський костюм для відпочинку - в курортних містах можна зустріти величезну кількість японців у національних костюмах.Головним у національним костюмі є кімоно, якщо розглядати чоловіче кімоно, то японський костюм надівається на спеціальну нижню сорочку і певний вид спідниці, яка кріпиться на поясі. Взимку така обставина змушує японців використовувати тепле вовняне білизну або за старовинним повір'ям - обмотувати щільною тканиною. До нашого часу не дійшло опис історичних рекомендацій щодо обгортанню торсу таким чином, але його способи приготування і потаємні варіанти зав'язування передаються від одного покоління до іншого. Відповідно, японський костюм не має чітких ескізів, і його секрети створення передаються з вуст в уста новому поколінню. Таку пов'язку-фундосі (елемент японського костюма) кріплять на талію за допомогою тасьми з кулісою. Цікаво, що такий елемент одягу, який включає японський костюм, спочатку вважався обов'язковим тільки для знаті і символізував близькість до вищого стану.

Є й загальні риси кімоно (японський костюм) - це універсальність його крою, що робить чоловіче і жіноче кімоно схожим. Але жіночі кімоно (японський костюм для дам) в даний час стають більш гламурними, так як для їх прикраси застосовують спеціальний декор поясу, в якому з'являються і стрази, і вишивка і красиві аплікації в етнічному стилі. На завершення образу пришивається подушка, і вона прикріплюється за допомогою банта.

Поверх кімоно (японський костюм) японці носять куртку - хаорі або ще одне - верхнє кімоно-плащ вільного крою. Сучасні кімоно (японський костюм) набувають більш демократичні і спрощені риси, ніж кімоно (японський костюм), які використовувалися в минулому столітті.

Жіночі моделі хаорі (японський костюм) відрізняються від чоловічих - у них є спеціальний припуск на спині для того, щоб можна було знайти більш комфортне положення для банта. В якості декору сучасні хаорі (японський костюм) нічим не обділені: їх прикрашають відповідно з модними тенденціями-манжетами, кишенями і оригінальними застібками.

Додати коментар


Захисний код
Оновити