Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Африканські кіски

Африканські кіски - це специфічний вид кісок, який придбав заслужену популярність далеко за межами «чорного» континенту. Африканські кіски обов'язково плетуться за допомогою синтетичного матеріалу, вплітали у волосся. В основному використовуються модлоі, тоеколон, канеколон, акрил або товсті нитки. Причина вплетення штучних волокон проста. Справа в тому, що натуральні африканські волосся досить об'ємні, тому на батьківщині виходили товсті приємні на погляд коси. У європейців структура волосся трохи інша - вони тонше, через що кіски виходять занадто невиразними.Таке поєднання натурального і штучного дає певні переваги:

1) для африканських кісок достатня довжина волосся всього 7-10 см. Останнє «додумають» за вас вплетені матеріали;

2) підбираючи різні матеріали і їх забарвлення, можливо створити неповторну зачіску.

У порівнянні з іншими зачісками африканські кіски тримаються значно довше - близько 5-6 місяців. Волосся при цьому доступні для догляду та голова добре провітрюється. Під такі стильні африканські кіски завжди можна підібрати відповідний головний убір: панаму на пляж або стильну капелюх на вечірку.

Навіть простому обивателю вже зрозуміло з назви, звідки родом ця зачіска. Але деякі з них знають, що цій зачісці кілька тисяч років. Вперше вона з'явилася в Давньому Єгипті і служила одним з ознак класового відмінності людей. Чим довше коси, тим до більш високого стану належав єгиптянин. Через брак штучних матеріалів єгиптяни обмежувалися волоссям тварин і рослинними волокнами. Все це впліталося у волосся, вдало поєднуючись і надаючи оригінальності власнику зачіски.

Сьогодні африканські кіски перестали говорити про становище в суспільстві. Швидше вони дають характеристику власнику, як впевненого в собі і креативного людини. Це певний виклик стандартним європейським засадам і класичним школам перукарського мистецтва. Не дивно, що африканські кіски в основному носить молоде покоління, яке схильне до дізайнерстве й бунтарства. У рідкісних випадках за такою зачіскою ховаються невдалі наслідки експериментів з забарвленням, хімією або стрижкою волосся. Куди приємніше ходити з новою зачіскою, ніж з «убитими» волоссям.

Проковтнули затравочкі, слухайте далі! Проза життя полягає в тому, що така диво-зачіска забере у вас досить багато часу. Зазвичай справою займаються два майстри (або брейдера). Це не дивно, адже залежно від довжини волосся косички вам будуть плести від 4 до 15 годин. І весь цей час вам потрібно сидіти прямо. Клієнтові надається повне право вибору довжини кіски, кольору і кількості. З кольором сильно не напружуйтеся, бо він нічого не символізує, а служить тільки відлунням ваших фантазій.


Дуже важливо потрапити до хорошого фахівця (фахівцям), бо процес досить складний, вимагає набитою руки, терпіння і акуратності. Штучне волокно вплітається у волосся і кріпиться спеціальними вузлами, що гарантують якість. Загальна ж якість зачіски гарантує майстер, даючи своє «слово» на 3-6 місяців. Від кваліфікації майстра залежить і ціна послуги, тому не рекомендуємо вам гнатися за «халявою» у друга або подруги. Ви можете даремно втратити добре кількість годин на саму зачіску, та ще стільки ж на її розплітання при невдалому розкладі. Радує одне, що хороші фахівці можуть працювати і на дому, тому кількість «геморою» від цього трохи зменшується.

За кількістю кісок краще порадитися з майстром. Занадто мала кількість (менше 100) призведе до того, що кожна косичка буде досить товстою і не надто привабливою. Більше того, у неї підвищуються шанси розтріпати і втратити форму. Зазвичай зупиняються на варіанті 150-200 штук. При цьому африканські кіски виглядають елегантно і акуратно. До речі, ціна зачіски також залежить від обраного вами кількості кісок.

Африканські кіски бажано робити на здорові сильні волосся. Тільки при такому початковому умови вам буде гарантована стильна зачіска на максимально тривалий час. Ослаблені або знебарвлені волосся «не потягнуть» таку красу більше 2-3 місяців.

Цікава метаморфоза відбувається і з косичками на коротке волосся. Чим коротше волосся, тим вони швидше ростуть, отже ваші кіски швидше втратять свої стрункі ряди, а значить їх потрібно буде розплітати зовсім або переробляти.

Додати коментар


Захисний код
Оновити