Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стрижка гарячими ножицями

Стрижка гарячими ножицями - одне з нововведень сучасного перукарського мистецтва. Придумали її не через бажання випендритися, а з великим практичним наміром. Хоча слово «придумали» звучить не дуже вірно, оскільки подібної технологією стрижка гарячими ножицями користувалася сама велика Клеопатра тисячі років тому. Перукарських ножиць в нашому розумінні тоді не існувало, тому придворні стилісти стригли царицю розпеченими мечами. Результат був приголомшливим, не дарма про красу цариці пам'ятають десятки століть.Одвічна проблема більшості жінок - відрощування довгих гарних волосся. Доростаючи до певної довжини, волосся починає «гратися». Вони починають сектою, втрачають свій здоровий блиск, стають тьмяними і млявими. Така картина спостерігається систематично навіть після чергового підрізання згаслих кінчиків. Така картина зрозуміла, бо живлення волосся відбувається через корені і чим далі від коренів, тим харчування слабкішим. Більше того, кінчики волосся піддаються максимальному негативного дії погодних умов і інших шкідливих чинників. Таким чином порушується структура волосся, яка стає помітна у вигляді посічених і роздвоєних кінчиків. Стрижка не завжди допомагає, особливо якщо перукар користується не дуже гострими ножицями. Зріз неякісним інструментом робить лусочки волосся рваними і нерівними, а сам волосся на зрізі стає незахищеним.

У давнину рану припікали розпеченим залізом, щоб вона перестала кровоточити і швидше заживала. Стрижка гарячими ножицями те саме що цьому варварському, але дуже ефективному методу. Кінчик обстрижених волосся, образно кажучи, запаюється під дією високої температури. У іншому технологія стрижки гарячими ножицями не відрізняється від звичайної стрижки, що забезпечує її доступність і комфорт для клієнта.

 

Жінка може помітити поліпшення стану волосся вже після 2-3 процедури стрижка гарячими ножицями. Для довгого волосся повне відновлення гарантовано після 4-5 рази. Волосся не тільки краще виглядають, але й істотно збільшується їх обсяг.

Стрижка гарячими ножицями не варто практикувати дуже часто. Після досягнення ефекту контрольні стрижки робляться приблизно один раз на 1-2 місяці. Все залежить від довжини та об'єму волосся. Дуже помилково взагалі не ходити в перукарню, якщо задумали відростити довге волосся. Волосся краще ростуть, коли їх своєчасно і правильно стрижуть. Якщо у вас є особистий перукар, то розкажіть йому про свої плани, а він порадить вам оптимальний графік стрижки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити