Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Фарбування волосся

Якщо ви вирішили пофарбувати волосся, але є новачком у фарбуванні, то краще почати з нестійкої фарби, яка змиється після того, як ви кілька разів помиєте голову.

Засоби відтінків лише змінюють їх колір, в той час як стійка фарба містить аміак, завдяки якому фарбувальні речовини проникають глибоко в структуру волосся і порушують її.

У зв'язку з цим стійкі фарби, як правило, насичують корисними компонентами, які нейтралізують руйнівну дію окислювача.

До тимчасових фарбам можна віднести різноманітні фарбувальні шампуні, ополіскувачі для волосся, а також окрашивающие піни і гелі. Намагайтеся не керуватися малюнками на коробці з фарбою при виборі кольору, тому що в цьому випадку колір і відтінок на коробці залежить всього лише від якості поліграфії. Краще перевірте відтінки за зразками в каталозі і їх назвах, т. к. на коробках, як правило, є тільки назва кольору (блондин, каштановий, чорний, рудий і т. п.), відтінок (світлий, середній, темний) і тон (попелястий, золотистий).

При виборі фарби обов'язково звертайте увагу на таблицю, де розписано: вихідний колір - колір, одержуваний при фарбуванні. Від цього залежить, наскільки колір буде наближений до того, який ви хочете отримати.

Виберіть відповідний колір. Якщо ви ставитеся до теплого типу, віддайте перевагу теплим тонам - золотистим відтінкам карамелі і бронзи, більш темним, ніж ваша шкіра. Уникайте чорного кольору, який може зробити вас непоказною, і не прагніть до золотистим відтінкам - вони можуть стати помаранчевими на волоссі.

Якщо ви хочете дізнатися, чи піде вам стати блондинкою, то можна згадати, чи були у вас в дитинстві світле волосся. Якщо так, то вони вам підуть і в дорослому стані.

Якщо ви вибираєте «блонд», то його рекомендується підбирати правильно. Мідний відтінок, можливо, буде виглядати різкувато, якщо у вас тепла шкіра. У такому випадку можна віддати перевагу більш теплих тонів. Якщо ви власниця каштанового волосся і вирішили стати блондинкою, то новий тон не повинен бути дуже світлим, інакше є ризик, що ви будете виглядати безбарвною. Для посилення контрасту можна зробити мелірування. Якщо у вас зелені або карі очі, то темний колір вдало підкреслить їх.

Якщо у вас від природи темне волосся, то слід пам'ятати, що, ставши блондинкою, вам доведеться цей колір постійно підтримувати. Особливо біля коріння.

З темними кольорами в цьому відношенні простіше: їх легше підтримувати на волоссі, вони тримаються довше і їх простіше нанести в домашніх умовах. Темне волосся йдуть дамам, які люблять екстравагантний макіяж. Чим темніше відтінок волосся, тим більш сміливі експерименти можна проводити з макіяжем. До того ж темне волосся роблять зачіску візуально пишніше.

Рудий колір - це свого роду проміжний варіант на шкалі темний - світлий. Він дуже йде людям зі світлим, холодним відтінком шкіри.


Власницям більш теплих відтінків - золотистих або оливкових - підбирати колір доведеться довше.

Однак тримається рудий колір набагато менш тривалий час, ніж інші кольори. Його потрібно підтримувати відтіночними шампунями і різними засобами для фарбованого волосся. Рудий колір не рекомендується тим, у кого слабкі за структурою волосся.

Якщо у вас світле волосся, то яскраві та насичені відтінки червоного кольору будуть виглядати інтенсивніше, ніж колір на упаковці.

Що стосується сивого волосся, то вони іноді складно піддаються фарбуванню через свою структуру.

Якщо сиве волосся складають менше третини, то можна використовувати нестійку фарбу на тон світліше натурального або тону, який збігається з натуральним. Нестійкі фарби більш щадні і менше ушкоджують волосся. Якщо сивини більше, то стійка попеляста фарба зможе замінити сивину на блонд.

При невдалому домашньому фарбуванні все ж доведеться звернутися до перукаря, оскільки фарбування одним кольором поверх іншого більш складне завдання і тут важливо не пошкодити волосся.

Якщо ви фарбуєтеся в домашніх умовах вперше або стоїть завдання зафарбувати сивину, то краще всього міняти колір тільки на один-два відтінки.

Якщо ви власниця каштанового волосся, то відтінок «темний блонд» буде виглядати дуже добре. Для більш радикальних змін кольору при першій забарвленні можна звернутися в салон.

Сучасною тенденцією є прагнення до натуральних відтінків незалежно від мети забарвлення - приховати сивину або просто змінити колір.

Якщо ви володарка світлого волосся, то можна віддати перевагу теплим відтінкам - золотистим, попелястим, Тіціан. Пергідрольне відтінок не вважається актуальною в рамках сучасної моди, оскільки він має неприродний вигляд.

Одночасно з цим характерною рисою стилю останнім часом є монохромність.

У моді лідирують вогненно-рудий, світло-рудий, чорний, каштановий, а також неоднозначний складовою блонд, в поєднанні з більш темними пасмами.

Стилісти прогнозують, що вибір кольору волосся для стильних сучасних жінок ще довго буде обертатися навколо одного конкретного кольору фарби, а всі варіації по тонуванню, а також мелірування пасом будуть перебувати лише в межах дуже близьких відтінків одного і того ж кольору (монохромність).


У молодіжній моді збережуться яскраві, екстравагантні прядки в зачісках - це буде або фарбування свого волосся, або прикріплення кольорових накладок-шиньйонів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити