Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Випадання волосся

Випадання волосся - це звичайний фізіологічний процес заміни старого волосся на нові. У середньому у кожної людини за день випадає від 60 до 100 волосся, що повністю є нормою. У цьому випадку не варто впадати в паніку. Побоювання повинно викликати інтенсивне випадання волосся і наявність інших ознак, що свідчать про проблеми шкіри голови.Деяких жінок виявлений факт випадіння волосся валить у істерику, і вони відразу ж несуться стрімголов до доктора або в косметолога. Ми б радили трохи охолонути і провести для початку простий домашній тест, який допоможе прояснити причину випадання. Почніть з уважного огляду випав волосини. При здоровому випаданні на кінці волоса відсутня темний мішечок. Якщо ж такий мішечок є, то вам доведеться три дні не мити голову, а потім потягніть волосся в області скронь і верхівки. Якщо в руці залишиться більше п'яти волосся, то, як кажуть американці, у вас проблеми.

Проблема на обличчя, але в чому ж її причина? Сучасна наука висуває кілька причин, наслідком яких можуть стати випали волосся. У вас таких причин може бути одна або кілька, так що дивіться уважніше.

1. Стрес.

2. Хвороба волосся або шкіри голови.

3. Реакція на застосування деяких препаратів і медичних процедур.

4. Брак вітамінів і мінералів в організмі людини.

5. Механічне пошкодження волосся.

6. Неправильний підбір засобів гігієни, фарб для волосся, захоплення хімією та іншими перукарнями вишукуваннями.

7. Надмірна кількість тестостерону.

Сучасне суспільство дуже сильно схильне стресових станів. Не багато можуть похвалитися спокійною гідною роботою. Систематичне нервову напругу звужує кровоносні судини шкіри голови, що позначається на харчуванні волосся. Через брак корисних речовин волосся починає випадати. Лікування дуже просте - менше нервувати, більше відпочивати, знайти собі улюблену роботу або підвищити власний поріг нервового зриву. Справедливо відмічено, що після відпустки люди завжди виглядають краще. Це ж відноситься і до волосся.

За станом волосся можна діагностувати деякі хвороби. Наприклад, захворювання щитовидної залози, діабет, запалення волосся, псоріаз і т.д. У цьому випадку неможливо домогтися поліпшення якості волосся без лікування основної хвороби. Якщо хвороба на даному етапі вважається невиліковною (наприклад, діабет), то потрібно регулярно проводити відповідну підтримуючу терапію.

Деякі препарати сприяють зміні в системі живлення волосся і структурі самого волосся. До таких прикладів відносяться стероїди, антидепресанти, протизаплідні таблетки і т.д. В анотації до деяких з них випадання волосся вказано як побічний ефект. У цьому випадку необхідно відмовитися від препарату або знайти йому більш якісну заміну. З процедур варто виділити хіміотерапію і опромінення, які викликають сильне випадання волосся, а в деяких випадках облисіння.


Випадання волосся може бути наслідком неповноцінного харчування, коли в організмі не вистачає деяких важливих елементів, в першу чергу заліза. Підтвердженням брак Fe може стати аналіз крові, хоча і в домашніх умовах можна поставити власний діагноз. При нестачі заліза у вас спостерігаються загальна слабкість, сонливість, млявість, блідий колір обличчя. Іноді у жінок рівень мінералу тимчасово падає під час менструального циклу. Для відновлення нормального рівня заліза в організмі коштує більше їсти продуктів харчування з вмістом заліза або налягти на вітамінні комплекси та харчові добавки. Правда останні варто приймати тільки за призначенням лікаря, бо передозування ні до чого доброго не приводить. Особливо шкідлива гра з селеном і важкими металами.

При випаданні волосся варто виключити з раціону каву, бо воно сильно впливає на кровоносні судини шкіри голови. Тим більше шкідливо домішувати в каву коньяк або лікер.

Часто ми самі собі просто висмикуємо волосся. Це відбувається під час енергійного розчісування, коли вони плутаються, а іноді ми просто вириваєм їх разом з шпильками. Будьте ніжніше до своєї шевелюрі, і вона відплатить вам красою і здоров'ям. Застосовуйте масажні щітки, розчісуйте волосся не поспішаючи, стежте за їх станом.

Забороніть собі знущатися над волоссям шляхом сушіння гарячим феном, проробляє хімічних завивок, тривалим носінням перук, кіс і шиньйонів. До волосся повинен бути відкритий доступ повітря, інакше вони просто втрачають свою силу і відмирають. При виборі фарб намагайтеся щадити своє волосся. Найкраще для цього підходять фарби на основі натуральних компонентів. Навіть живильні маски потрібно застосовувати суворо за інструкцією, інакше вони несуть волоссю тільки шкоду.

Часто випадання волосся можна спостерігати у вагітних жінок або при клімактеричному періоді. Виною тому високий рівень чоловічого гормону тестостерону, який у деяких випадках можна контролювати спеціальної гормонотерапией. Відповідне лікування вам призначить фахівець в області волосся - трихолог.

Додати коментар


Захисний код
Оновити