Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Підбір зачіски

Підбір зачіски - важлива складова будь-якого жіночого образу. Всі ми хочемо бути модними, чарівними і прекрасними. Нам хочеться бути беззаперечними володарями свого волосся, але .... На превеликий наш жаль, якщо тверезо дивитися в дзеркало, ми побачимо на нашій голові деякі вади. Це неідеальна форма обличчя, специфічна структура волосся і т.д. Все це змушує задуматися про більш практичною зачісці, яка буде не тільки красива, але і приховає всі вади жіночого обличчя.Дуже пощастило тим дамам, які мають класичну овальну форму обличчя, тоді підбір зачіски не посавіл вас в скрутне становище. Їм підійде будь-яка форма укладання, тому вони вільні у своєму виборі. Власницям інших типів особи потрібно прагнути наблизитися до класичного овалу, для чого використовуються різні прийоми. Проблема в тому, що у жінок рідко буває один яскраво виражений тип обличчя (квадратний, прямокутний, круглий, трикутний). Зазвичай зустрічаються ознаки двох типів. У цьому випадку важливо визначити яких ознак більше, і на підставі цих висновків будувати вибір.

Якщо у вас прямокутний тип обличчя, то, здійснюючи підбір зачіски, рекомендуємо вам зачіску з обрамляючу особа локонами і закритими вухами. Рекомендуємо вам відмовитися від прямих довгих локонів і зачісок з вертикальними лініями. Вони підкреслюють витягнутість особи, від якої вам потрібно відвести акцент. Рекомендована довга густа чубчик до брів і овальні риси зачіски з боків. При сушінні можна використовувати бігуді, які створять кучері, відволікаючі від гострих і різких рис обличчя. Волосся при такій формі обличчя краще сушити феном на невеликій температурі і низькій швидкості, опустивши голову вниз.

Для квадратного обличчя не варто підбирати стрижки з коротким волоссям. Підніміть зачіскою вгору лінію лоба, полуоткройте вуха і зробіть косі проділи. Для квадратного обличчя хорошим коректором будуть хвилясте волосся без довгою густою чубчика. Можна зробити асиметричну стрижку. Якщо ви не уявляєте життя без короткої зачіски, то залиште довге волосся ззаду. Додатково придумайте цікаве положення бічних пасом або форму чубчика. При цьому пасма збоку і на чубку повинні бути м'якими і плавними. Не можна допускати, щоб вони обрамляли обличчя, підкреслюючи його форму.


Підбір зачіски для круглого особи відбувається трохи легше. Цьому сприяє те, що кругле обличчя можна з'єднати і з довгими, і з коротким волоссям. Добре б зробити драбинку або сходинку, які збільшують обсяг верхньої частини голови. Цікаво, що багато жінок самі створюють собі кругле обличчя за рахунок неправильного вибору зачіски. Насправді з підбором зачіски справа йде набагато краще. Виконуючи підбір зачіски, досить просто відкрити вилиці, нижню частину обличчя і вилиці. Добре б зробити зачіску, контур якої розширюється від вух вгору. Підніміть волосся на верхній частині голови, зробіть довжину з боків коротше. Відмінним варіантом буде зачес набік, косий проділ або косий чубчик, загалом асиметричний силует.

Досить часто у жінок зустрічається трикутне обличчя, розширюється догори, до якого не зовсім просто зробити підбір зачіски. Виберіть таку стрижку, де найширша частина припадає на лінію середини вуха або мочок вух. Добре буде виглядати зачіска з локонами на маківці, з довгою косою або прямий чубчиком. Виконуючи підбір укладання, категорично не рекомендується робити коротких челок, зачісувати бічні пасма гладко тому, підкреслювати широкі вилиці. Оптимальна довжина волосся - від середини шиї і нижче. Кінці волосся можна укласти красивою хвилею або закрутити всередину.

Додати коментар


Захисний код
Оновити