Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Хімічна завивка волосся своїми руками

Самостійна хімічна завивка справа ризикована: при виборі рідини і бігуді повинні бути прийняті до уваги всі фактори, що впливають на результат. Без підказки фахівця доведеться покладатися тільки на себе і в точності слідувати вказівкам інструкції. При накручуванні волосся на бігуді теж можна зіткнутися зі складнощами: для того щоб вийшли справжні локони, а не кучерики, кінчики волосся необхідно захистити папером.Волосся рівномірно закручують всередину. Найкраще взяти ворсисті бігуді з м'яким дірчастим утримувачем, який не затискає волосся. До самостійної хімічній завивці слід вдаватися тільки найспритнішим, до того ж буде потрібно компетентний помічник для накручування волосся на потилиці. Всім іншим краще звернутися до професіонала, особливо при таких проблемах, як тонкі, пошкоджені або фарбоване волосся. Він і дасть правильні рекомендації по укладанню, якої в більшості випадків вимагають хімічно завиті локони після миття.

 

Укладання хімічної завивки

Як угладивается хімічна завивка? Після миття волосся потрібно обережно розчесати. Потім кожен локон окремо накрутити на палець і просушити на повітрі. Або підсушити волосся феном, потім окремі прядки змочити лосьйоном для фена або спреєм і укласти не надто гарячою плойкою. Обережно вийнявши плойку, локон по можливості краще більше не розчісувати, а лише розправити пальцями і зафіксувати спреєм.

М'які хвилі


Завдяки новій техніці накручування локонів хороші перукарі вміють добитися результату, при якому хвилі відповідають якості волосся і підходять вашому типу.

Поради для невідпорних локонів-колі

Хімічна завивка дає безліч варіантів укладання, ось ще один приклад. Папільйотки або паперові носові хустки для натуральних локонів: скласти трикутником, згорнути смужкою. Прядки волосся накрутити, кінці хустки міцно зв'язати у підстави волосся.

Кліпси для м'яких хвиль: волосся партіями згорнути в джгути, закріпити на верху голови.

Затискачі для волосся для зигзагоподібних хвиль: прядки волосся скрутити, закріпити.

Для завитків колечками потрібні плойка, гарячі бігуді або бігуді шипами. Всі ці локони можна отримати, накручуючи майже сухе волосся. Попередньо кожну прядку обприскати лосьйоном для фена і підігріти феном. Накручені волосся як слід просушити феном і дати добре охолонути. Тільки після цього зняти бігуді, волоссю надати форму руками і зафіксувати спреєм.

Прийоми укладання хімічної завивки.

Швидко надати волоссю блиск допоможуть спеціальні засоби для укладання або штучний кератин для обприскування волосся. Ще більше будуть блищати волосся, якщо розгладжувати їх особливим приладом, який розпрямить навіть локони: брати волосся прядками, обприскувати їх лосьйоном для фена і протягувати через прилад. Оскільки така процедура ушкоджує волосся, вдаватися до неї можна лише зрідка.

Глянцева укладка хімічної завивки.

Майже сухе волосся гладко укласти феном. Струмінь повітря при цьому повинна слідувати за щіткою зверху. Потім розтерти на долонях трохи гелю або воску і пропрасувати волосся. Або використовувати глянцевий спрей (або спрей-блиск): завдяки присутності в ньому тонких силіконових масел на волоссі з'являються світлові рефлекси. Але такий спрей не додає стійкості зачісці. Обприскавши спреєм волосся, потрібно тут же пригладити їх долонями, щоб окремі волоски не стовбурчилися.

Додати коментар


Захисний код
Оновити