Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски для танців

У європейській програмі бальних танців партнерка буде доречно виглядати в ніжному і романтичному образі. Навпаки, латиноамериканські запальні танці диктують партнерці створення образу яскравого, сміливого, епатажного. Тоді стиль танцю і зовнішній вигляд танцівниці будуть ідеально гармоніювати.

Як відомо,зачіска відіграє велику роль у створенні цілісного образу. Для латиноамериканської програми бальних танців найбільш вдалими вважаються наступні варіанти зачісок.

 

Довгий хвіст або коса

Дана танцювальна зачіска поширена серед довговолосих дівчат або тих, у кого є хороший шиньйон.Волосся (натуральні чи штучні) повинні бути в ідеальному доглянутому стані.

За день до виступу або змагань зі спортивних бальних танців необхідно підрівняти кінчики волосся.

Безпосередньо перед виходом на паркет хвіст слід ретельно розчесати.

Хвіст буде виглядати краще на прямих рівних волоссі.Зібрані волосся потрібно пригладити за допомогою гелю і скропити лаком для волосся з мокрим блиском.

Стильна стрижка

Стрижка буде виглядати стильно на професійно пофарбованих волоссі яскравого однорідного відтінку. Перед кожним виступом необхідно вимити голову, щоб оживити волосся і стрижку. Допускається використання лаку для волосся,тільки необхідно стежити за тим, щоб волосся не склеювалися і не злипалися.

Пучок або гулька

Цей варіант зачіски універсальний і відмінно підходить як для європейських бальних танців, так і для латиноамериканської програми.

Важливий момент: слід упевнитися в тому, щоб гулька або пучок були ретельно зафіксовані на голові.При використанні спеціальної сіточки для закріплення начесать хвоста одних тільки дрібних шпильок буде недостатньо для надійної фіксації зачіски.

На завершальному етапі створення танцювальної зачіски не забудьте упевнитися в її надійності і міцності. Для цього перед виходом на паркет покрутіть головою з достатньою інтенсивністю.Якщо зачіска недостатньо закріплена, виправте положення, щоб подібний казус не повторився на публіці під час виконання джайву або пасодобля.

Не варто доповнювати зачіски для танців важкими прикрасами.Прийнятні для танцювальних зачісок витончені прикраси також слід ретельно фіксувати і перевіряти їх надійність перед кожним виходом на сцену.

Останній штрих: збризкуванні готової зачіски лаком з мокрим блиском - в такому контексті гулька або пучок будуть виглядати чудово.

Додати коментар


Захисний код
Оновити