Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски з пов'язкою

Зачіски з пов'язкою - це різновид зачісок, що має давні слов'янські корені. Перевага цього елемента в тому, що він підходить під абсолютно будь-який тип волосся і форму обличчя. У Київській Русі пов'язки носили як дівчата, так і заміжні дами. Цей елемент розглядався як варіант головного убору в повсякденному житті і на святкових гуляннях.Залежно від приводу і матеріального стану сім'ї пов'язка могла бути виготовлена ​​з простого льону або дорогих матеріалів (парчі, шовку, оксамиту і т.д.).

 

У повсякденному житті пов'язка виконувала роль сучасного обруча, не даючи волоссю спадати на обличчя. До речі, навіть чоловіки носили своєрідну пов'язку саме для цих цілей.Особливо популярний цей варіант був у ремісників, які носили шкіряні шнурки на лобі. А заможні жінки, яким працювати було не потрібно, воліли зробити з пов'язки елемент прикраси. Їх обшивали перлами, вишивкою, мереживом, загалом надавали ошатний вигляд.

Зберігаючи ту ж смислове навантаження,сучасні зачіски з пов'язкою стали трохи різноманітніше. Насамперед пов'язка і сьогодні зберігає елемент практичності. Дуже багато домогосподарки під час роботи по будинку або на кухні надягають пов'язку, щоб волосся не заважали при нахилах голови. У такій ситуації можна використовувати і хустку, але через нього влітку голова просто не дихає.Ще один варіант - це допомога в організації зачіски і надання звичайних варіантів зачіски якоїсь родзинки. Так, наприклад, простий високий кінський хвіст виглядає цілком буденно. Якщо ж замість банальної гумки волосся підв'язати широкої красивою пов'язкою, то ефект буде зовсім інший. З нагоди на голові можна також створити «клумбу».Уявіть собі, що з ранку немає часу на зачіску, тому влаштовуємо на голові творчий безлад, пов'язуємо широку пов'язку, і гламурна зачіска готова. Правда такий варіант більше підходить для короткого волосся.

На довге волосся пов'язка зазвичай надаватися у самих коренів волосся. При цьому чудово відкривається лінія чола. Примітно, що вибираючи ширину пов'язки можна робити акцент на високому красивому лбе або, навпаки, відводити увагу оточуючих від не зовсім вдалою форми. На правильний красивий лоб можна надіти тонку пов'язку у вигляді переплетеної коси.Зазвичай вона виконується зі шкіри і виглядає дуже ефектно на світлому волоссі. Особливий ефект досягається при наявність інших шкіряних аксесуарів або предметів одягу (взуття).

Сьогоднішня повсякденна і вихідна мода рекомендує зробити з пов'язки своєрідну межу. Пояснюємо: у верхній частині голови робиться шикарний начісування,а під ним виявляється досить пов'язка. Тут пропонуються кілька варіантів, у тому числі і той, де під пов'язкою у жінки буде пряма середня або довга чубчик.

Зачіски з пов'язкою можна одягати і на урочисті заходи. Тільки в цьому випадку пов'язку прикрашають всілякими способами. Це можуть бути стрази, нитки перлів, золоті нитки,великий квітка в районі скроні і т.д. Якщо пов'язкою підв'язувати хвіст, то будуть доречні великі елементи (наприклад, камені). Особливим шиком вважаються плетені або красиво пов'язані пов'язки. Вони точно виділять вас з натовпу і покажуть ваші здібності.Зазвичай такі пов'язки самі по собі є витвором мистецтва і в додаткових прикрасах не потребують.

Зазвичай пов'язки виготовляються з легких матеріалів, так як їх планується носити в приміщенні або в теплу погоду. Однак є варіант зимових пов'язок. Йдеться про форму головного убору,який жінки практикують при невеликих похолоданнях. Особливо пристрастилися до пов'язкам володарки довгого кучерявих волосся. Справа в тому, що під шапку такі кучері запхати досить важко і незручно, а кучерики в несильний мороз відіграють роль своєрідної термоізоляції. Вбиваємо відразу декілька зайців - не потрібно гвалтувати волосся шапкою,пов'язкою зачіску не зіпсуєш, є можливість показати красу своїх локонів оточуючим.

Пов'язка обов'язково повинна гармоніювати із загальним стилем одягу. Під колір пов'язки повинен бути елемент одягу, сумочка або туфлі. Також вона просто зобов'язана гармонійно виглядати із зачіскою.Важко уявити собі бальну або весільну зачіску з стрічкою на лобі, хоча деякі прогресивні наречені прагнуть здивувати навколишній світ широкою білою пов'язкою на лоб замість традиційної фати. А в інших випадках йдеться про повсякденні або спортивних варіаціях. До речі,в багатьох видах спорту пов'язка практикується з чисто практичних міркувань - просто піт не заливає чоло.

Особливий момент - пов'язки чорного кольору. Вони в слов'янській і багатьох інших культурах мають однозначне тлумачення - ознака того, що у жінки помер близький родич. Чорна стрічка може бути замінена на чорну хустку.Такі головні убори надягають під сукні непомітних кольорів, підкреслюючи скорботу людини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити