Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вечірня укладка волосся

Вечірня укладка волосся - це святкування ефектності, пом'якшена вигадка, витончена строгість або ж квіткова краса. Розшукуючи стиль укладання, яка призначена для певного випадку, потрібно пам'ятати про те, що має бути відповідність певному випадку, вечірня укладка волосся повинна збігатися з нарядом,добре підходити під загальний антураж. Інакше можна отримати несмак, виконавши досить просту укладку, яка робить образ простацьким або, навпаки, якщо прикласти занадто багато фантазії, вечірня укладка волосся буде походить на квітник або актрису футуристичного кінофільму.

При створенні вечірньої укладання можна використовувати те,що для буденної зачіски не завжди прийнятно - це шик, доповнення та право першої скрипки. Але для максимального ефекту від концерту гра має бути вдалим і ефектною.

 

Для тих, хто віддає перевагу збільшити візуально ріст і отримати більш струнку фігуру, підійде висока, традиційна вечірня укладка волосся. Якщо пасма волосся в'ються,то у вечірній зачісці їх краще заколоти таким чином, щоб за допомогою укладання виділялися природні дані, наприклад, «мальвина» або ж пасма зібрані, а потім, скручені в джгут, але ні в якому разі не зализані. Якщо особа габаритне або має круглу форму, то повної гладкості укладання потрібно уникати. При наявності другого підборіддя,а також при щелепи, яка має форму квадрата або з вираженими кутами, не можна піднімати всі пасма вгору, обличчя краще підкоригувати, використовуючи для цього проділ, аксесуари або обсяг вгорі, при цьому зона у щік не повинна бути повністю оголена. Вечірня укладка волосся вимагає це пам'ятати, щоб виглядати привабливо.Якщо одяг спокійна, прикраси не надто виділяються або немає глибокого вирізу в області декольте, то основний упор можна зробити на зачіску, передаючи їй основну роль. У цьому випадку будуть придатними квіти, об'ємна «раковина», яка прикрашена перлами, і буклі. Якщо ж у вбранні є щось яке тягне увагу,то вечірня укладка волосся повинна бути більш поміркованою. Блискучий клац пасом, невелика діадема або обруч, простий пучок - всього цього вистачить для вечірньої укладання.

Вечірня укладка волосся "Все пучком"

Досить широко використовуваним варіантом для такого плану зачіски є рівний пучок. Пасма можуть бути повністю зібрані або пару локонів у особи можна залишити, їх можна, як залишити рівними, так і завити. Гладка вечірня укладка волосся з великим пучком, розташованим на маківці - це улюблений варіант,який застосовують зірки для виходів у світ, наприклад, таку зачіску дуже любить Дженніфер Лопес. Але, при цьому має бути красива форма обличчя, а також доглянута шкіра. Прекрасним нарядом буде вечірнє плаття, яке містить нотки гламуру Голлівуду.

 

Вечірня укладка волосся "Коса-краса"

В даний час досить популярні різноманітні коси - «колоски» в французькому стилі, російські коси - вони не входять в набір повсякденності, вони розташовані під прикриттям сутінкового сяйва, при цьому чудово доповнюючи екстравагантний наряд або прикрашаючи Не такі помітні одягу. Пучок, який формується з об'ємною коси, не тільки високі,але і низькі, вони ідеально підійдуть до урочистій обстановці. Французький «колосок» за традицією починають плести з середньої області голови, а доповнюють тонкими локонами, які вільно розташовані у особи, або ж невеликий кіскою, спрямована яка по межі особи починаючи з однієї боки,вони сформують комбінацію вишуканості і грайливості в одному образі.

Вечірня укладка волосся "Нетривалий шлях"

Найчастіше, згадуючи про вечірніх зачісках, ми маємо на увазі укладання на середні або довге волосся. Представниці прекрасної статі, у яких коротке волосся, не володіють такою великою кількістю варіантів зачісок, хоча й вони можуть змінитися в честь якогось випадку. Якщо плести коси або виконувати завивку нема на чому,то необхідно особливу увагу блиску пасом або ж виділенню локонів. Не потрібно, як це робили раніше, формувати «кульбаба» з пишних кучерів. Більш прийнятно зробити чубок більш сяючою, використовуючи спрей для блиску, а все волосся відвести трохи назад і виконати фіксацію за допомогою лаку. Можна застосувати аксесуар у формі шпильки.Вечірня укладка волосся "Пригладжені кучері"

 

Для пасом, які мають середню довжину, можна створити голлівудську пишність, копіюючи образ Ріти Хейворт, на екранах яка була з укладанням з пишних кучерів, які спадали на плечі у вигляді хвиль. Щипці, які мають найбільший діаметр, препарат для максимального блиску кучерів,і ось - вечірня укладка волосся з укладених не пригладжених шовкових локонів закінчена. Зачіска розкішна і додаткові аксесуари застосовувати не потрібно.

Додати коментар


Захисний код
Оновити