Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіска волосся на бік

Зачіска волосся на бік в нинішній час неймовірно актуальна. Дані зачіски жіночні, сексапільни і в одночас безневинні. З даної зачіскою ви будете виглядати, як німфа з казок, важлива умова це загадковий погляд. Хороша зачіска і на випускному, і на весіллі. Зачіска волосся на бік абсолютно не складна у виконанні,не вимагає акуратності, в даній зачісці доречна і творча недбалість.

 

Асиметричні зачіски зі спадаючими на одне плече волоссям просто розкішно виглядають, особливо якщо ваш наряд відкриває плечі. Зачіска волосся на бік повністю відкриває обличчя, і привертає увагу оточення до шиї,подовжені сережки якісно завершать образ і додадуть загадковості.

Проста у виконанні вечірня зачіска волосся на бік відповідна і для довгих і для середніх волосся

Щоб вийшла така зачіска волосся на бік, створіть спочатку спіральні кучерики. Слід розділити волосся на маленькі пасма, затиснути плойку біля коріння і намотати прядку на плойку.Після цього необхідно обов'язково скропити волосся лаком.

Знадобиться для виконання зачіски волосся на бік:

- Затискачі або шпильки для волосся;

- Лак для фіксації;

- Гумка для волосся;

- Квітка для волосся, або маленька, прикрашена каменями заколка.

Ні в якому разі не розчісуйте кучері, для зачіски необхідно,щоб кожна кудряшка була обов'язково рівномірно закручена. Визначте на яку з сторін ви бажаєте робити хвіст.

Починайте з боку протилежної хвосту, беріть тільки один локон за раз і заколюйте його навколо голови застосовуючи шпильку. Відкривайте невидимку, заколюйте частина прядки і вставляйте шпильку під локон, щоб її не було видно.Маленька хитрість: не слід встромляти шпильку надмірно сильно, інакше ви ризикуєте повністю розпрямити отримані кучері. Акуратно беріть кожну кучерики і підколюйте навколо своєї голови.

Продовжуйте підколювати кучері, до тих поки все локони не опиняться на одній стороні. Таким чином зачіска волосся на бік дасть бажаний низький хвіст.

Наступне фото показує, що має вийде коли ви зробите половину роботи. У разі якщо волосся все ж розвинулися, можна їх підкрутити знову застосовуючи плойку або як показано на фото,просто закрутіть проти годинникової стрілки пальцями.

Зачіска з чубчиком на бік, підходить для переважної більшості форм особи, виняток становлять лише витягнуті форми і кучеряве локони. Чубчик на бік буде дуже витончено виглядати і на довгих, і на середніх, і на коротких волоссі.

Зачіска з чубчиком на бік,оптично звужує широкі вилиці і грубі риси обличчя, збільшуючи зорово обсяг тонкого волосся. Виконавши проділ різними методами можна досягти ще більшого розмаїття. Ще результативніше буде виглядати густа, гладенька чубчик, з чіткою укладанням.

Довжина чубчика може бути трохи нижче брів, а може досягати і мочок вуха.На короткого волосся така чубчик буде виглядати трохи агресивно, на середніх-зухвало, а на довгому волоссі-елегантно.

Важливим моментом при укладання, є напрямок струменя повітря фена, від коренів верх до кінчиків волосся і в бік. Але не можна тримати фен навпроти чубчика. Надавайте форму чубку гарячим повітрям і після фіксуйте холодним.А для отримання кращого ефекту, можна застосувати праску. Застосуйте перед укладанням віск, у випадку якщо волосся не слухняні. Серед безлічі моделей кожен зможе знайти власний стиль, підкреслити індивідуальність. Але тим, хто бажає зробити зачіску з обкладинки глянцю, слід пам'ятати,що повну свободу вибору можуть дозволити собі лише володарки овальних осіб. Саме даний тип особи мають манекенниці і фотомоделі. З цієї причини, підбираючи зачіску, слід прагнути до вирівнювання пропорцій вашого обличчя, роблячи його молодше і привабливіше. Перед тим як вибрати зачіску обов'язково старанно вивчіть своє обличчя.У разі якщо особа має трикутну форму, не рекомендують робити зачіску, яка розширить верхню частину голови. Вузька нижня щелепа добре вирівнюється пишним волоссям, які розходяться в сторони на рівні нижньої частини обличчя.

У разі якщо особа має прямокутну форму,настійно рекомендується Зачіска волосся на бік робити пишну зачіску, трохи підняту в тім'яній частині голови, з волоссям, які розходяться в сторони на рівні ваших скул.

У разі якщо особа має подовжену форму, доречна буде зачіска волосся на бік з пишним волоссям, вони обов'язково повинні спадати по сторонах,власне цим і розширять особа. Високий лоб закрийте прядкою волосся, локонами, чубчиком.

У разі якщо особа має круглу форму, вам найкраще підійде висока зачіска волосся на бік, щоки можна прикрити хвилястими прядками.

Додати коментар


Захисний код
Оновити