Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Види зачісок

Види зачісок складно структуріровать.Із сучасних субкультур найбільш чарівною і володіє неймовірною пленительно є готика. Це проявляється абсолютно в усьому, починаючи з макіяжу, незвичайних нарядів, закінчуючи зачіскою. Відмінна риса готичних дівчат - чорне довге волосся.Порятунком для коротких стрижок є нарощування волосся. Парою власниці довгих локонів вдаються до різних штучним альтернативам, щоб відповідати настільки загадкового образу, піддаючись тривалому захопленню цим стилем.

 

Найпопулярніший з аксесуарів готовий - це гребінь. Він постає як символ чогось містичного,піднесеного, вампірського. Гребінець хорошої якості і стилю чудово тримає волосся і багато виглядає. Для шикарною високої зачіски він просто незамінний. Такі види зачісок зустрічаються у представників данно субкультури.

Один з видів зачісок - це треш. Подібні треш зачіски у більшості асоціюються з королівськими,але тільки це королеви-бунтарки. Отруйні кольору локонів різної довжини, а доповнює композицію коронка з черепами і браслети з шипами різних форма і розмірів. У такій конструкції створюється враження нарощеного волосся різних кольорів. Вони можуть бути самими неймовірними: салатовий, червоний, чорний, помаранчевий, кислотний, рудий та інші отруйні кольори.

Так само ви можете пофарбувати лише кінчики або зробити дреди прикрашені різними кільцями. Африканські косички, як види зачісок, теж часто зустрічаються серед обивателів готичної субкультури.

Цілком сміливо можете пофарбувати волосся в стилі звірячої тематики або вплести різні пір'ячко.

Види зачісок для довгого і вузького типажу особи.Цей тип характеризується високим чолом і довгим підборіддям. Цікаво буде виглядати коротенька стрижка з пишними локонами дістають приблизно до рівня середини щік. Ця зачіска візуально зробить обличчя ширше. Відпущені довге волосся від вуха і нижче в комбінації з низькою чубчиком до або нижче рівня брів - трохи укоротять обличчя.Не радимо носити зачіски, де волосся прибираються з обличчя або просто прямі розпущене волосся - це буде загострювати увагу на високому лбе і довгому підборідді. Намагайтеся приховувати ваші вади.

Види зачісок для круглого типажу. Сама широка частина такої особи - щоки. Радимо носити короткі стрижки, пряме волосся, які будуть закривати частину шиї і доходити до куточків нижньої щелепи. Гладкі і довгі до рівня плечей волосся, що закриває частину щік, створюють візуальне подовження особи. Рекомендуємо носити бічний проділ.Велика ймовірність того, що кучері або прибрані волосся назад ще більше округлять обличчя.

Види зачісок для квадратної форми обличчя. Вигідно виглядає стрижка до підборіддя. Пряме волосся подовжують і звужують, закриваючи розгорнуті кути нижньої щелепи через яких особа і здається квадратним. Непогано виглядають випрямлені довге волосся,розділення боковим проділом і прикривають частину шиї.

Види зачісок для типу особи - прямокутника. Головна проблема полягає в тому, що прямокутні вилиці однієї ширини з скроневої часток. Найкраще носити моделі зачісок, де переважають хвилі і кучері, бічні проділи, чубок краще зачесати набік.Рівні укладання тільки підкреслять форму вашого обличчя, тому уникайте густих челок, довгого прямого волосся і коротких стрижок. Не носіть зачіски, де є центральний проділ або волосся зібрані тому.

Види зачісок для трикутного типажу особи. Характерний широкий лоб, вилиці і різкий перехід до вузького підборіддя.Відмінний варіант для представниць даного типу - короткі, невимушено укладене волосся з косою або «рваний» чубчиком, яка виконуватиме функцію маскування чола. Ні в якому разі не носіть центральний проділ, і дуже короткі чубчика. Створюється ефект величезного чола, набагато більше ніж він є.

Маленька форма.Не перевантажуйте зайвими деталями. Приберіть волосся в елегантний пучок або створіть додатковий обсяг з боків і на маківці.

Види зачісок для дівчат з довгим носом. Вільні пасма загострять увагу на вашому недоліку, тому уникайте їх. Радимо носити довгу і пишну чубок нижче брів.Коротка або довга стрижка каскадом завершить ваш прекрасний образ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити