Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски для тонкого волосся

Зачіски для тонкого волосся мають цілющий ефект. Зараз ми детально розглянемо, які стрижки та зачіски для тонкого волосся здатні створити враження такої бажаної багатьма красунями густоти, пишності та об'єму.

Тонке волосся подобаються далеко не кожній своїй господині, само собою, це не просто так і на це є вагомі причини.З даним типом волосся вельми складно існувати, вони виглядають рідкісними, швидко плутаються, погано тримають форму зачіски, а з причини активного функціонування сальних залоз швидко стають жирними і важкими, і в такому випадку вони просто «обліпают» голову своєї господині, що, однак, здатні виправити спеціальні стрижки для тонкого волосся.

Фахівці з догляду за тонким волоссям можуть багато порекомендувати. Найголовніше - слід постаратися підібрати оптимальну довжину стрижки і, звичайно ж, сам стиль зачіски. Бажана довжина для зачіски при тонких волоссі - до плечей або трохи коротше. За довгими тонкими волоссям доглядати значно складніше.Які стрижки добре виглядають на тонких волоссі і які зачіски призначені для тонкого волосся? Найуспішніші наступні три варіації: «драбинка» до середини шиї, коротка стрижка з «рваними» прядками, коротенький боб з об'ємним потилицею.Яким чином надати тонким волоссям гарний обсяг? Для тонкого волосся доречно і красиво колорування і мелірування. При забарвленості волосся одновимірним чином, тобто в колір без відтінків, зачіска стане здаватися «плоскої». У разі якщо пофарбувати волосся в кілька відтінків, наприклад - в два тони,щоб світлі відтінки красиво поєднувалися з темнішими, в такому випадку зачіска візуально буде виглядати набагато більш пишною і об'ємною.

 

При фарбуванні даного типу волосся слід обов'язково врахувати, що тонким волоссю абсолютно протипоказані всі застосовні при забарвленні агресивні методи, які так популярні в нинішній час,оскільки в результаті волосся сильно псуються і стають ослабленими і ще більш тонкими. Самий щадний спосіб для таких волосся, це мелірування в комплексі з тонуванням, виконане кваліфікованим фахівцем.

Які в нинішньому сезоні варіації зачісок для тонкого волосся найбільш актуальні? Наприклад, для ваших тонкого волосся буде актуальна зачіска, в якій увагу акцентують саме на ширині. Подовжена і обов'язково густа чубчик в даній зачісці просто неповторно виглядає з коротенькими прядками у особи та з довшими на потилиці.Дана зачіска не занадто довга і разом з тим вона дозволяє зберегти необхідну довжину.

Інша цікава варіація зачіски для тонкого волосся - довге волосся спеціально стрижуть об'ємними шарами таким чином, щоб переважна маса всієї шевелюри була зосереджена на верхівці і на чубку.І ще одна оригінальна і красива варіація зачіски для тонкого волосся - це додання хвилястості вашим локонам. Спеціалізовані щипці для завивки в даному випадку застосовувати настійно не рекомендують, оскільки вони сильно псують і без того тонкі і слабкі волосся. У разі якщо ви є шанувальницею хвилястого волосся або ж кучерів,застосуєте звичайні (ні в якому разі не термо) бігуді. Вони не заподіють волоссю ніякого збитку. До слова, чим крутіше завьете локони, тим більш об'ємною стане ваша зачіска.

Укладання тонкого волосся відіграє дуже важливу роль. Тонким волоссю можна надати форму, прменяя на них перед укладанням спеціалізовані пінку або мус, що додають об'єм,а от при сушінні вам просто необхідний фен-щітка за допомогою якого можна легко і швидко підкрутити прядки всередину. Зачіска виходить густий і розкішною.

Господиням тонкого волосся нелегко підібрати успішну зачіску. Хороша стрижка повинна не просто відповідати типу особи, а й надавати зачісці необхідний обсяг.Але фахівці пропонують нам безліч варіантів стрижки для тонкого волосся і подальшого укладання, які не вимагають особливого догляду і при цьому виглядають актуально.

Хороший варіант для тонкого волосся - коротенька стрижка, до підборіддя або ж трохи довше. Дана довжина привертає увагу до обличчя, але не до волосся.Стилісти радять ступінчасті стрижки, в яких прядки трохи прикривають обличчя, «рвані» кінчики, стрижені шарами.

Надати шевелюрі легкість і природний обсяг допомагає творчий безлад, який можна отримати, застосовуючи легкий мус і лак для фіксації. Можна заколоти волосся за вушками в такому випадку вони також будуть здаватися набагато густіше.Якщо бажаєте залишити довге волосся, успішний варіант - пучки, зачіски з косами і «кінський» хвостик.

Додати коментар


Захисний код
Оновити