Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Довготривала укладка волосся

Довготривала укладка волосся (або карвінг) - це щось середнє між хімією і звичайною укладанням. Основою високотехнологічного нововведення є обробка волосся спеціальним хімічним складом, який допомагає тримати волоссю задану форму. Відомо, що будь-який хімічний склад негативно впливає на здоров'я волосся.Різняться тільки ступеня цього шкідливого впливу. Так от, при карвинге пошкодження волосся хімічним складом мінімально.

 

Давайте поговоримо трохи докладніше про цю новаторською і ефективної процедурою. По-перше, довготривала укладання буде триматися досить довго. Нова зачіска порадує око близько 2-3 місяців.Після цього волосся при черговому митті просто візьмуть свій природний стан. У цьому і є головна перевага карвінгу. Згадайте - ваші волосся після хімії ніколи не приймуть колишнього вигляду. Якщо ви захочете відновити зачіску, то вас чекає болісне відрощування волосся і поступове зрізання ділянок хімії. Погодьтеся,що це дуже довго і не дуже естетично.

Правильно зроблена довготривала укладка волосся дасть вам ряд преимущест перед оточуючими. При укладанні волосся можна трохи підняти біля коріння, надаючи зачісці об'єм. За бажанням клієнта можна зобразити творчу недбалість і розпатлана, зробити кучерики на манер вертикальної хімії і т.д.Все це чудово робиться приблизно за півтори години (саме стільки триває процедура). На волосся наноситься спеціальний склад, а потім волосся накручуються на бігуді. Тип і форма бигудей підбираються залежно від бажання отримати певний кінцевий результат. У такому положенні клієнт проводить деяку кількість часу,потім бігуді знімаються, волосся промиваються і вкладаються.

 

Як і при хімії, довготривала укладка волосся покликана створити стабільну структуру волосся і забезпечити легкий щоденний догляд за волоссям. Після карвінгу вам не доведеться використовувати засоби сильної фіксації. Для відновлення укладання досить буде легкого гелю, спрея або блиску.Все залежить від того, яка сьогохвилинна думка відвідала голову клієнтки.

Такий підхід до щоденного догляду має суцільні плюси. По-перше, витрачається мінімум засобів для укладання. По-друге, потрібно дуже мало часу для приведення голови в порядок. По-третє, після застосування легких фіксуючих засобів вам буде простіше вимити голову і відновити її красу і свіжість.Довготривала укладка волосся буде доставляти вам радість всього кілька місяців. Потім ви можете взяти паузу і обдумати свої подальші досліди над волоссям. Тільки пам'ятайте, що після довготривалої укладання повинно пройти небагато часу, за яке бажано «поправити здоров'я» вашим волоссю. Застосовуйте відновлюють шампуні,живильні креми і зволожуючі маски. Після випрямлення волосся на 3-5 днів забудьте про фарбування, а по закінченні цього часу зосередьтеся на напівстійкі фарбах. Повторення карвінгу рекомендовано робити не раніше декількох місяців після випрямлення.
При всіх позитивних сторонах карвінг має ряд протипоказань і побажань:
1.Довготривала укладка робиться на м'які нормальні і жирне волосся. Сухе волосся не рекомендовані для процедури. Жирним волоссю карвінг буде корисний у тому плані, що він підсушить волосся і позбавить від зайвого жиру. Сприятлива довжина - від коротких до напівдовгого.
2.Довгі й жорсткі волосся не так добре піддаються процедурі довготривалої укладання волосся через щадного режиму хімії. Результатом буде менша стійкість карвінгу.
3. Карвінг не рекомендується робити на сильно пошкоджені, тонкі, пористі і тьмяне волосся.Причина проста - не варто піддавати навіть мінімальній дії хімії волосся з дуже слабким здоров'ям. Спочатку їх підлікуєте, і тільки потім зробіть процедуру. Точно таку ж заборону і з тих же причин існує для волосся, яким нещодавно робилося мелірування або жорстке знебарвлення.
Пам'ятайте дорогі жінки, що краса вимагає жертв,але величину жертви завжди потрібно зіставляти з необхідністю.

Додати коментар


Захисний код
Оновити