Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зелене волосся

Зелене волосся - це чарівно, нехай і досить незвично. Нещодавно я помітила упаковку з фарбою для волосся. Зеленій. І зрозуміла, що вона створена для мене. Що я без неї не зможу. Що я повинна придбати цю фарбу. Тим більше, що я давно хотіла зелені волосся. І тут мені так пощастило!

Загалом сьогодні вранці я пофарбувала зелені волосся.І відчула невелике розчарування. На упаковці було написано, що колір волосся повинен був відповідати кольору на ковпачку, однак насправді зелені волосся стали не яскраво, а темно - зелені, та ще й відливали металликом. На волоссі її було видно погано. (Але все одно я задоволена - на сонце фарбу таки видно! Все одно це цікаво!)Русалка - забавна дівчина з зеленими волоссям.

 

Цікаві історії про дивні одиноких дівчатах завжди будуть популярні. Формула успіху тут проста: молоді дівчата і завжди в тему притча про їх самоті. А власне кажучи, що таке сама притча про самотність? Це розповідь про те, з чим знайомий кожен. Ось людина,а ось світ: і між ними ідеально рівна, товста риса, переступити яку ніхто не хоче, та й просто не може. Всім здається, що світ - дещо зубасте і величезна, а людина - слабке і маленька істота.

Він може теж виростити іклан і почати кусати. Може ховатися і жити у вугіллі своєї невеликої кімнати.А може і встати на поріг і (а це цілком можливо!) Тихо спостерігати, не боячись нічого. Саме останній варіант і вибрала для себе Аліса - забавна дівчина з волоссям зеленого кольору, яка є героїнею нового фільму «Русалка», режисером якого стала Анна Мелікян.

У цьому фільмі Аліса має зелене волосся, яку відіграє Марія Шалаєва,після закінчення школи для дітей з розумовими дефектами переїжджає з містечка біля моря в Москву. Вона не говорить, не одягає суконь, що не наносить макіяж і працює в костюмі трубки телефону. Вона може виконувати бажання, правда якось вона пообіцяла собі ніколи цього не робити: як-то раз не вступивши до ВНЗ вона отримала місце збитого там же машиною абітурієнта.

Всі кардинально змінилося, коли вона зустріла Сашу (його грає Женя Циганов): розумного, красивого і привабливого. Він стрибнув з моста, вона - слідом за ним, він ходить по зустрічній - вона як за помахом чарівної палички відводить від нього машини, які мчати на нього. Все було б добре, якби він не втомився від життя і хоч що-небудь навколо себе помічав,він ніби насправді хоче померти. Плюс до всього у нього є подруга - Рита, з довгими ногами, яку відіграє Іра Скрініченко, з величезними нігтями, і як може здатися повною відсутністю якої-небудь душі.

Ідеальний розповідь про чудову дівчину з зеленими волоссям розбавлена ​​сюрреалістичними фантазіями - снами,чудовим гумором і метафорами практично по Фрейду. Два основних моменти цього фільму поєднуються з темами зради і сексу: в отроцтві Аліса-зелені волосся застала свою маму, коли та без сорому віддавалася приїжджому моряку, після цього дівчинка перестала розмовляти. Пізніше вона увійшла в спальню до Саші,який хтиво любив свою подругу з довгими ногами.

Аліса з зеленими волоссям набагато чистіше ніж світ, який її оточує, ніж той велике місто і чим люди, які в ньому проживають. Недарма вся лінія сюжету перегукується з «Русалочкой» Андерсена: як ставленням до води і зеленим волоссям,так і незвичайною зовнішністю самої Аліси і її порятунком свого принца, а так само і фіналом фільму.

Гра акторів також бездоганна: безперечно талановитий Женя Циганов, прекрасна Маша Шалаєва, і Шебутной Маша Сокова. Музична складова цього фільму так само гідна захоплення: звукову доріжку для цього фільму написав Ігор Вдовін,який був композитором для таких фільмів, як "Богиня", "Мечоносець", "Жесть". Так само він працював над альбомом Земфіри під назвою «Вендета», а так само над багатьма іншими проектами. Робота режисера, Анни Мелякін, темп, динаміка - все це поєднано в «Русалці». Все це дотримано з ідеальною точністю,але це не робить фільм занадто правильним і неживим.

Взагалі-то для того, що б сказати про цей фільм щось недобре потрібно ще сильно постаратися. Люди звичайно можуть проводити порівняльні паралелі з фільмом «Амелі», а так само з деякими іншими фільмами, які присвячені теперішнім «маленьким людям», дивним хлопчикам і дівчаткам.Так само напевно можна знайти невеликі прорахунки, помарки і помилки. Однак такі причіпки матимуть досить невиразний характер: не варто робити з фільму піддослідного кролика. Адже фільм потрібно дивитися, а не розглядати його під мікроскопом як ніби ви лаборант.

Отже, притчу про самотність можна назвати вдалою, героїня цієї притчі жила,і любила, і закінчила історію саме так, як належить справжній Русалці. Та розділова смуга нікуди не зникла, навпаки, одні як і раніше живуть по одну її сторону, а інші - по іншу. Всі ці чудові дівчатка і хлопчики, порівнянні з падаючими зірками - одну мить, і їх вже немає.Шкода тільки про одне: андерсенівський прекрасний принц ніколи не дізнається, хто насправді його врятував. «Я шукаю тебе» - сказав Саша своїй крижаній подрузі, не дивлячись на те, що насправді він шукає далеко не її. Що тут поробиш: того, хто стоїть на порозі, світ може легко схопити і потягти. Таке буває.

При чому тут зелені волосся? Так,просто вони доповнили образ Аліси, створивши їй неповторність і загадковість.

Додати коментар


Захисний код
Оновити