Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як випрямити волосся без прасування

Як випрямити волосся без прасування інтересутся багато жінок, адже праску завдає волоссю значної шкоди. Жінки непередбачувані і загадкові. Ті з них, у яких пряме волосся постійно хочуть завити їх, роблять бігуді і хімію. А ті, у яких кучеряве волосся весь час намагаються їх випрямити.Давайте детально зупинимося на питанні випрямити волосся без прасування і розглянемо стадії процесу.

 

Постійне випрямлення волосся у своєму житті застосовують багато жінок, які хочуть носити акуратні і гладкі зачіски. Не будемо сперечатися, що прямі блискуче волосся виглядають досить ефектно і привабливо,але випрямити волосся без прасування не так легко. У наш час для того, щоб випрямити волосся багато хто використовує спеціальний прилад, який називається праскою. Але так як він може згубно впливати на волосся, то безліч жінок шукають інші способи випрямити волосся без прасування. Кучеряве волосся можна випрямити без прасування -за допомогою досить потужного фена. Вологі волосся обробляються спеціальним випрямляючим засобом у вигляді лосьйону або спрею, потрібно висушити за допомогою круглої щітки великого діаметру з дрібною щетиною і фена. Волосся потрібно розділити на дрібні пасма і витягати круглою щіткою по напряму струменя гарячого повітря вена.Для цього можна скористатися і спеціальними насадками для фена. Для того щоб волосся залишилися рівними в будь-яку погоду, після висушування потрібно нанести на них трохи кондиціонера або гелю для укладання.

Як результативно випрямити волосся без прасування?

Щоб випрямити волосся без прасування можна скористатися плойкою.Для цього потрібно повністю висушити волосся, після чого нанести на них захисний засіб від високої температури, а після цього почати випрямляти кожне пасмо повільне переміщаючи плойку зверху вниз. Згубний вплив плойки також негативно діє на волосся, як і прасування.Випрямити волосся без прасування можна завдяки наявності випрямляючих косметологічних засобів. Застосування цих засобів дозволяє випрямити волосся без прасування на тривалий термін. А якщо Ви володарка злегка хвилястого волосся, то інших засобів для випрямлення волосся, Вам і не потрібно. Ну а якщо ж у Вас досить кучеряве волосся,то подібні засоби потрібно застосовувати з іншими більш дієвими методами випрямлення без прасування.

Найтриваліший і кардинальний спосіб випрямити волосся без прасування - це хімічна випрямлення. Ця процедура випрямляє волосся на період від 3 до 6 місяців. Хімічні препарати, які застосовуються при цій процедурі впливають на хвилястість волоса, після чого він стає рівним.Але випрямляти волосся такою процедурою самостійно дуже ризиковано. Тому Вам краще скористатися послугами професійних майстрів. Ось найпопулярніші способи випрямити волосся без прасування.

Додати коментар


Захисний код
Оновити