Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сиве волосся

Сиве волосся в ранньому віці - сама що ні на є загадка природи! Незрозумілі ні точні причини, ні способи, за допомогою яких її можна уникнути. Більш того, за сиве волосся часто приймають різноманітні захворювання, наприклад, себорею.

Перед тим, як говорити про причини раннього появи сивого волосся, я скажу вам про те, з-за чого люди взагалі сивіє. Скільки б вам не було, сивина у вас буде через брак тирозину, це речовина, яка є в більшості білків.

Саме це повинні запам'ятати ті, хто любить посидіти на дієтах - їм не потрібно відмовлятися на довгий час від продуктів, які багаті білком. Більше того,сиве волосся можна пов'язати із змінами в стані нервової системи, нестачею вітамінів, змінами в стані залоз внутрішньої секреції, хронічним перевтомою, недокрів'ям, а так само з довгим перебуванням на сонці. Через це все представницям слабкої статі потрібно приймати полівітаміни, в яких є мікроелементи,і ще моніторити загальне свій стан здоров'я. Адже ваші сиве волосся - показник всього того, що відбувається у вашому організмі. Тепер поговоримо про причини, за якими рано сивіє. Про них можна довго і довго сперечатися. Деякі вчені вважають, що рано можуть посивіти ті, хто вже в дорослому віці перехворіли деякими вірусними захворюваннями,наприклад, цитомегаловірусом. До речі, всі ми перебуваємо в контакті з цією інфекцією, але от хворіють тільки ті, у кого знижена функція імунітету. За другою версією, ранні сиве волосся, а так само швидкість, з якою вони сивіють, обумовлені спадково, а саме схожістю імунних систем батьків і дітей. А якщо вірити тому,про що говорить східна медицина, то ранню сивину можна пов'язати з хворобами нирок.

Уникнути раннього появи сивого волосся не можна, вилікувати - теж. Позбутися цієї проблеми так само можна одним способом - пофарбуватися. Нещодавно у продаж надійшли унікальні препарати, які зафарбовують тільки сиве волосся, а ось колір решти волосся не змінюється.Сама фарбування займає всього 5 хвилин, а ефект від неї тривати 6 - 8 тижнів.

Ніколи не треба вистригати або ж висмикувати сиве волосся - вони почнуть рости знову. Правда, для того, що б сивина поширювалася повільніше, можна приймати вітаміни В1, В6, В, В2. а якщо приймати багато параамінобензойноїкислоти та фолієву кислоту, то в окремих випадках можна відновити свій натуральний колір волосся.Іноді за посивілі волосся приймають ті, які змінили свій колір, що є наслідком різноманітних хвороб - наприклад, дефіциту міді в нашому організмі, себореї, гіпо-або гіпертиреозу (зміни функції щитовидної залози). Так само змінити колір волосся може неправильне пророблення гігієнічних процедур . Жінка,яку цікавить її здоров'я, після того, як вона помітить, що у неї почали сивіти волосся, має піти на прийом до лікаря - трихолога. Він зможе зрозуміти це сиве волосся або ж просто симптом захворювання. Лікування від себореї та постачання організмам міддю, в основному дають 100% результат. Волосся стає більш блискучими, їх виходить просветлить,а так само надати їм їх початковий колір. Але найкращий варіант - не допустити захворювань волосся. Для того, що б уникнути себореї, треба застосовувати тільки ті шампуні, які підходять вашим волоссю і типу шкіри. В іншому випадку, може піти алергічна реакція, і здоров'я волосся може сильно погіршитися: вони посветлеют і стануть тьмяними.Дефіцит міді проявляється при деяких захворюваннях, наприклад, при захворюванні Вільсона-Коновалова. Цю хворобу пов'язують з порушенням обміну міді в організмі людини. Причому дефіцит цієї речовини призводить до того, що порушується пігментація не тільки на волоссі, але так само і на все шкірі. Для того, що б виключити таку патологію,потрібно відвідати гастроентеролога і перевірити роботу вашої печінки.
Нарешті, як сиве волосся, так і порушення стану волосся можна зустріти при патологіях щитовидної залози. У таких випадках пацієнтам прописують препарати, що виготовляються на основі щітіовідной залози (наприклад, Трійод тіроніна і L-Тироксин),або ж синтетичні тиреоїдні гормони, такі як Тиреокомб, Тіреодін, і Тироксин, а ще вітаміни С, А, і В1. Такі препарати можна вживати тільки під наглядом ендокринолога. Не потрібно забувати про профілактику різноманітних внутрішніх хвороб. Вся справа в тому, що на нашій голові судини тісно переплітаються між собою, і наприклад, бактерії,які викликають карієс, можуть з легкістю потрапити в судини, які живлять волосся. добре постійно відвідувати стоматолога, гастроентеролога, і отоларинголога. Потрібно прибрати всі вогнища інфекції на всій голові. До таких вогнищ відносяться тонзиліти, отити, і карієс. Важливо так само вчасно лікувати всі запальні процеси, які проходять в шлунково-кишковому тракті і в інших системах людського організму. Потрібно пам'ятати, що волоссю може загрожувати не тільки раніше посивіння, а й інші, ще більш неприємні явища, наприклад, порідіння, витончення, і в кінцевому підсумку випадання. Ворогами волосся є фарбування нехорошими барвниками, гаряча завивка, випромінювання (ультрафіолетове).Якщо у Вас несвоєчасно стали з'являтися сиве волосся, зробіть медичне обстеження свого організму.

Додати коментар


Захисний код
Оновити