Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Трихологія

Трихологія - медична галузь науки, яка займається проблемами з волоссям. У західних країнах люди вже звикли в разі виникнення якихось проблем відразу ж звертатися до фахівця, будь-то стоматолог або навіть психоаналітик. Походи до трихолога також вже увійшли у багатьох в звичку.Слово «трихологія» прийшло до нас з грецької мови і в перекладі означає «вчення про волосся», тому трихолог зараз називають науку, об'єктами вивчення якої є шкіра голови і волосся. Фахівці з трихологии вивчають будову волосся, їх хімічний склад, складають цикли росту волосся.

Також завдяки появі в нашому житті трихологии у вчених з'явилася можливість розробляти нові методики для профілактики і лікування хвороб шкіри голови і волосся. Трихолог багато фахівців відносять до дерматокосметології, не рахуючи її окремою наукою. Однак трихологія, як і будь-які галузі медицини, має і своїх профільних фахівців,які називаються трихолога. Це ті ж самі лікарі, тільки вони діагностують і лікують захворювання, пов'язані з шкірою голови і волоссям.

 

У західних країнах трихологія почала розвиватися як окремий напрямок ще в середині минулого століття. З плином часу трихологія не стояла на місці, а інтенсивно розвивалася,тому й значно просунулася вперед: якщо раніше трихолог займалися тільки окремі лікарі та іноді відкривалися невеликі школи, то зараз створюються великі центри трихологии, об'єднання і навіть інститути, в яких вивчають волосся. Для обміну досвідом провідними трихолога була створена Міжнародна асоціація трихолог (IAT).Крім неї існує ще одна велика організація, яка займається дослідженням волосся, - це Європейське товариство (EHRS). Крім великих, існують також і дрібніші асоціації, наприклад, національні.

Наука про волосся з'явилася на Заході на початку минулого століття, а от інтенсивно вона почала розвиватися вже після 50-х років,коли з'явилися перші медичні установи, в яких працювали фахівці-трихолог, а люди об'єднувалися в групи тих, хто часто користується послугами трихолог. Приблизно в цей же час виникають перші навчальні та дослідницькі центри. Наприклад, в Лондоні наприкінці ХХ століття з'явився інститут трихологии і кілька лікувальних закладів,в яких допомагали людям з хворобами шкіри голови або волосся.

В наше життя трихологія почала входити лише на початку 90-х років, саме тоді про неї почали тільки говорити, як про якусь дивину. А ось перші фахівці-трихолог з'явилися не так вже й давно, всього пару років тому. Звідки ж вони у нас взялися?
Наш вчений світ вважає трихолог розділом дерматокосметології. Але це не зовсім правильно,адже на відміну від інших лікарів фахівець з трихологии може як призначити правильне лікування і зробити необхідні процедури, так і порекомендувати спеціальні засоби по догляду за волоссям і шкірі голови, враховуючи індивідуальні особливості шкіри голови і волосся клієнта.
Найчастіше до трихолога звертаються люди, які страждають облисінням (80-90%).Приблизно 20% людей приходять до фахівця зі скаргами на лупа і виснаження волосся.
Для того щоб волосся доставляли вам менше проблем і завжди виглядали здоровими, за ними потрібно правильно доглядати. Деякі люди вважають, що до фахівця необхідно звертатися тільки тоді, коли виникає необхідність пройти курс лікування. Але це неправильно.Адже якщо проблема вже дала про себе знати, то лікування буде досить тривалим і складнішим. Тому до трихолога варто звернутися навіть у тому випадку, їли ви вважаєте своє волосся абсолютно здоровими, адже проблема може довгий час не проявляти себе.До того ж трихолог вчасно виявить або ж попередить виникнення будь-яких проблем і підбере засоби по догляду за волоссям, які підходять саме вам.
Сучасна трихологія вже досить добре розвинена, тому в її арсеналі є безліч методик, що дозволяють визначити навіть ті проблеми,які можуть бути абсолютно непомітні неозброєним поглядом. А це свідчить про те, що досвідчений трихолог позбавить вас від зайвих клопотів у майбутньому і допоможе зробити ваше волосся пишним, блискучим і слухняним.
Зараз дуже легко можна виявити проблеми з волоссям завдяки комп'ютерній діагностиці, яка дозволяє визначити,як сильно випадає волосся, наскільки вони виснажені і ін
До речі, з проблемою облисіння найчастіше стикаються чоловіки, але тільки одиниці з них звертаються до трихолога, щоб впоратися з цією проблемою. А наука адже постійно розвивається, з'являються нові і більш ефективні методики, що дозволяють за короткий час домогтися неймовірних результатів. Сучасні способи лікування допомагають не тільки зупинити випадіння волосся, але і відновити їх зростання. Пам'ятайте, не можна самостійно за допомогою косметичних засобів зупинити випадіння волосся, адже навіть найдорожча косметика не дасть 100% результат. А фахівець з трихологии зможе призначити необхідні процедури, прописати які-то препарати і ще порадити, як вам необхідно доглядати за волоссям, щоб в потім більше не стикатися з такою проблемою. Крім цього трихолог найчастіше виявляє і причину, через яку почалося облисіння, і, відповідно, рекомендує звернутися до фахівців з інших областей медицини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити