Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски на кожен день

Зачіска - це важлива складова образу жінки. Змінивши зачіску, можна запросто змінити собі настрій, а, часом, і життя. Причому, не виключено, що як в гарну, так і в не найкращу сторони. Для того, щоб кожен новий день приносив тільки світлі і позитивні емоції, потрібно вчитися змінювати цю життя, причому, починати з себе.Закупити новий гардероб - це ідея підійде не всім. Поміняти роботу, - теж не самий відповідний спосіб. А от кожен день міняти зачіску, при цьому змінюючи свій імідж, - це, мабуть, ідеальний варіант.

 

Зачіски на кожен день вигадати складно. А, враховую динаміку робочого дня, складно ще й виділити для них час. Але, ніхто ж і не говорив,що краса не вимагає жертв.

Отже, якщо ж ви все-таки вирішили виділити для себе коханої зайвих півгодини вранці, для того, щоб створити досконалий елегантний образ бізнес-леді, неперевершений вигляд сексуальної спокусниці або химерну зачіску дівчинки-підлітка, то ми пропонуємо вам кілька варіантів зачіски на кожен день .Якщо у Вас коротка стрижка, то експериментувати можна тільки з укладанням. Використовуйте гель, мус, пінку, віск для створення різних ефектів. Зачіски на кожен день можуть відрізнятися своїми формами: наприклад, сьогодні ви пишногрівая левиця, завтра прилизаний кошеня, а наступного дня колючий їжачок. Звичайно,не виключено використання аксесуарів для зачіски на кожен день. Можна заколювати окремі пасма з боків красивою шпилькою або піднімати все волосся вгору обручем. Міняючи обручі, ви можете створювати і новий образ. Адже цей аксесуар цілком доступний за ціною для того, щоб він був у вашому арсеналі в кількості від 5 до 30 штук, а то і більше.При цьому, кожен з них буде вдало підкреслювати яку-небудь деталь вашого гардеробу.

Зачіски на кожен день для власниці волосся середньої довжини зажадають більш витонченої фантазії. Найчастіше, такі волосся просто збираються ззаду в химерні пучки. Що ж, це дуже зручно і практично. Однак, одноманітність стомлює. Якщо ж ви в цій справі упертий консерватор, тоді просто змініть аксесуари для створення пучків,такою собі зачіски на кожен день. Використовуйте замість звичних шпильок японські палички, краби, гумки. Якщо хочете, можна і шпильки, тільки не обмежуйте себе у виборі. Ринок пропонує безліч інкрустованих, незвичайних за формою і кольором шпильок, тому, перетворюйте свої зачіски на кожен день в щось незвичайне,привабливе і гармонійне з вашим стилем і настроєм.
Якщо у вас довге волосся, то зачіски на кожен день можуть бути найрізноманітнішими. Причому, їх можна вибирати навіть залежно від умов погоди. Наприклад, якщо за вікном проливний дощ або сильний вітер, рекомендується зробити «іспанська вузол».Для цього вам знадобиться гладко зачесати волосся у хвіст, заплести косу і зробити вузол на потилиці (як можна нижче), закріпивши його шпильками під колір волосся. Після цього нанести на волосся лак і, бажано, спрей-кондиціонер для блиску волосся. Слід пам'ятати, що основна риса цієї зачіски на кожен день - гладкість.Зачіска «Красивий вузол» доступна тільки тим, у кого дуже довге волосся. Вона легка у виконанні і дійсно красиво і оригінально виглядає. Для цієї зачіски на кожен день потрібні всього лише гребінець, гладка щільна гумка і дві японських палички-шпильки, прикрашених камінням, стразами або просто орнаментом.
Щоб зробити «Гарний вузол»,потрібно добре розчесати волосся, потім зібрати їх в «кінський хвіст» трохи нижче верхівки, зафіксувати гумкою. Після цього волосся в хвості потрібно закрутити в довгий джгут за годинниковою стрілкою. Отриманий джгут обмотати, знову ж таки, за годинниковою стрілкою навколо гумки.Решту волосся протягнути через центр утворився вузла за допомогою вказівного і середнього пальців середньої руки. Поки ви витягуєте «залишився» хвостик, вузол необхідно притримувати правою рукою, щоб він не розпався. Коли ви закінчите це дія, симетрично закріпіть отриманий вузол японськими паличками.Зачіски на кожен день можна знайти не тільки в інтернеті, але й на сторінках будь-яких жіночих журналів, підглянувши їх у знаменитостей. Найпоширенішою зачіскою є «Помпадур». Вона ідеально підійде для тих, у кого від природи кучеряве волосся. Але, якщо вони у вас злегка хвилясті або прямі, то їх можна підкрутити щипцями для завивки волосся.«Помпадур» - це висока, стильна зачіска. Вона не тільки підкреслює природну красу волосся, але і візуально витягує особа, тому ідеально підійде для тих дівчат, у кого воно кругле. Для створення цієї зачіски на кожен день потрібно годину-півтора часу, щипці для завивки (якщо у вас пряме волосся),шпильки (можна шпильки) і лак сильної фіксації.
Початковий етап зачіски на кожен день «Помпадур» полягає в тому, щоб збільшити вже наявний обсяг волосся за допомогою щипців для завивки. Після того, як ваші волосся стали хвилястими, їх необхідно розділити на дві частини: тім'яну і потиличну. Пасмо волосся, яка виявилася знизу, закріпіть ніж-Нибудь, щоб вона не заважала вам працювати, то ж саме зробіть з волоссям на маківці. Після цього перейдіть до волосся нижче потилиці. Їх потрібно зібрати в слабкий валик, залишивши кінці волосся вільними. Тепер поверніться до верхівки. Зібрані волосся начешіте від коренів і поверніть їх у напіввалик, закріпіть шпильками і зафіксуйте лаком. Якщо кінці волосся,залишилися вільними, розкрутилися, поверніть їм форму щипцями. Покрийте все волосся лаком. І, зачіска на кожен день «Помпадур» готова!
Зачіски на кожен день можна відмовити і вигадувати, розбавляючи кожен раз їх новими елементами та аксесуарами. Не лінуйтеся, і будьте неповторні!

Додати коментар


Захисний код
Оновити