Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Домашні зачіски

У цій статті поговоримо як створювати домашні зачіски. Милі представниці жіночої статі часто (точніше, в більшості випадків), хочуть бути привабливими і сексуальними. Вони вважають, що ці риси повинні виявлятися в манерах, макіяжі, одязі і зачісці. Перед виходом на вулицю багато з них годинами просиджують у ванній кімнаті,проводячи різні процедури по поліпшенню зовнішнього вигляду обличчя і шкіри. Не останнє місце займає і дзеркало, біля якого жінки проводять ще більше часу, ніж на кухні під час приготуванні їжі. Це все, безумовно, добре. Але, є одне АЛЕ.

І воно полягає в наступному: чомусь ми, жінки,намагаємося виглядати на всі 100 на вулиці або роботі, а, приходячи додому, моментально перетворюємося з Принцеси на Попелюшку. Це і є головним мінусом в прагненні до вічного сексуальності образу. Справжня жінка завжди повинна шикарно виглядати і дивовижно пахнути, а домашні зачіски не повинні бути блідими і тьмяним.

 Отже,якщо Ви прагнете до істинної краси, то викиньте зі свого гардероба старі, зашиті речі, почорнілі ліфчики і розтягнуті трусики. А ще ... займіться своїм волоссям. Вони повинні виглядати здоровими, блискучими і доглянутими. Перебуваючи на своїй території, Ви завжди збираєте своє волосся так, щоб вони просто-напросто не заважали.Домашні зачіски для вас - це не повністю витягнутий з гумки хвостик або поспішно закручені у вузол волосся. Помилка полягає ще в тому, що ви вважаєте ці домашні зачіски цілком нормальними і відповідними тій атмосфері, в якій ви знаходитеся. Що ж, почасти, це так. Домашні зачіски повинні бути швидкі у виконанні, практичні,зручні і надійні, тобто, щоб вони не розсипалися при першому вашому нахилі або після того, як ви приляжете відпочити. Це одна справа. А інше те, що якщо вам раптово подзвонять у двері, ви повинні постати перед нежданим гостем у всій своїй красі. А для цього у вас має бути все бездоганно, а домашня зачіска-привабливо виглядати.Ніяких засмальцьованих халатів і протертих бридж, а вже тим більше, брудного волосся.

Домашні зачіски, в принципі, не повинні особливо відрізнятися від повсякденних, тих, з якими ви ходите на роботу або прогулянку. Заплетіть колосок, можна два, а то й кілька кісок. Завжди речі буде «кінський» хвіст, зібраний красивою елегантною гумкою. Грецький вузол, який робиться з коси трохи нижче потилиці, теж дуже в тему.Адже з ним зручно займатися домашніми справами, і виглядає він дуже витончено.
Якщо у Вас є чубчик, то домашні зачіски можуть зосередити свою увагу саме на ній. Ваш вигляд буде повністю залежати від її укладання. Тут можна використовувати гель, мус, пінку і лак для волосся. Але,ні в якому разі не слід неохайно заколювати її облізлі шпильками! Якщо вже у вас дійсно клопоту повна голова, а після вулиці ваша чубчик виглядає непрезентабельно, підійміть її обручем, а інші волосся акуратно сколите крабом або закріпіть шпильками. Домашні зачіски зовсім не обмежують вас у виборі аксесуарів. Цілком можливо,що носити інкрустовані діамантами шпильки, ви не будете. Але стежити за охайністю і привабливістю ваших аксесуарів для волосся потрібно завжди. Домашні зачіски не обов'язково повинні виглядати по-домашньому. Звичайно, крутити і укладати волосся а-ля де Помпадур зовсім необов'язково. Це буде виглядати занадто епатажно.Хоча ... цілком імовірно, що прийшли до вас гості будуть вдячні за такий «бойову» готовність до їхнього візиту, приймуть це за знак поваги і, можливо, нададуть вам яку-небудь послугу надалі (причому, цілком неусвідомлено, на рівні підсвідомості).
Так що, дорогі дами, не забувайте,що домашні зачіски не тільки підвищують рівень вашої звабника і сексуальності, але ще і служать запорукою проявленого до вас поваги.

Додати коментар


Захисний код
Оновити