Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Мелірування

Мелірування волосся - це варіант фарбування волосся, при якому можна отримати безліч їх відтінків. Мелірування робиться на якомусь базовому кольорі, вносячи в нього нові яскраві фарби. Зазвичай цю процедуру проводять ті, хто втомився од однотонного кольору зачіски, у кого з'явилося бажання внести в свій образ шматочок нового, цікавого. Додатковим плюсом мелірування, втім, як і будь-якого фарбування, буде приховання сивого волосся, які починають з часом з'являтися у будь-якої жінки. Однак це не означає, що процедура практикується виключно дамами старшого віку. Навпаки, багатство фарб приваблює масу молоді, яка, кажучи російською мовою, дуже любить повипендріваться.Стилісти пропонують вам зробити сучасне мелірування кількома способами. Спосіб «Баліяж» забарвлює тільки кінчики волосся. Таке мелірування відмінно підходить для коротких і градуювальних зачісок. Баліяж не робиться на довге волосся, бо виробляє не дуже хороше враження.

 

Спосіб «Мажінеш» вважається самим нешкідливим (природно, відносно) для здоров'я волосся. Справа в тому, що при мелірованії використовується фарба з вмістом воску на кремовій основі, в якій немає пергідролю. З одного боку це добре, але з іншого у вас не вийдуть локони світлих кольорів. Мажінеш допоможе вам освітлити локони на кілька відтінків, створивши цікавий об'ємний образ без яскравих контрастів. Такий тип мелірування зазвичай застосовують для світло-русявого волосся і не роблять на темній шевелюрі. Ще один спосіб збільшення обсягу та фарбування - американське мелірування. Відрізняється тим, що волосся мають дивно натуральний вигляд навіть за умови використання декількох відтінків. Американське мелірування добре виглядає на темних і довгому волоссі. Блондинки після такої процедури виглядають химерно, тому їм варто задуматися перед проведенням такої процедури. Відзначаємо, що американське мелірування - складний творчий процес, підвладний спеціалісту високо класу. Його потрібно робити тільки в серйозному салоні і не рекомендується робити в домашніх умовах.

Для домашньої творчості вам підійде найпростіший спосіб мелірування. Візьміть просту в'язану шапочку і зробіть у ній дірочки. Випустіть в дірочки свої локони, нанесіть на них спеціальну пудру і отримаєте досить прийнятний результат.

Як би ви не хотіли, іноді нормальний майстер сам відмовить вам у проведенні процедури. Не сваріться, а прислухайтеся до доводів, бо вони досить серйозні:

1) незадовільний здоров'я вашого волосся. Вам порадять спочатку провести комплекс відновлюють та оздоровчих процедур і тільки потім звертатися до стиліста. Причина відмови криється в тому, що після процедури волосся стають крихкими і ламкими, що може остаточно доконати слабкі волосся;

2) хімічна завивка або забарвлення, яка робилася напередодні. Ці процедури можуть дати при мелірованії найнесподіваніші відтінки;

3) фарбування волосся хною. Дуже важко підібрати поєднувані з апельсиновим кольором відтінки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити