Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Весільна зачіска для короткого волосся

Весільна зачіска для короткого волосся буде настільки ж креативною, як і для довгих. Отже, кілька порад щасливим і майже окільцьовані власницям волосся короткої довжини.

Весільна зачіска на прямі коротке волосся

Звичайно, не для кожного перукаря працювати з коротким волоссям - це насолода. Але, тим не менш, при бурхливій фантазії і невгамовному таланті, навіть коротке волосся залишають місце для шедевра. Адже таке волосся можна розпустити, повністю або частково накрутити, укласти в невисоку зачіску, яка виглядає жіночно, подовжує шию і демонструє її неприкриту красу, завуальованій фатою.

Весільні зачіски на коротке волосся, зібрані в пучок, не зіпсують живі квіти з штучним (натуральний віщує сльози!) Перлами біля основи фати. До речі, самі модні весільні зачіски цього сезону прикрашені ромашками, конваліями і камеліями, а замість традиційного обідка використовують вінки з дрібних квітів: бутон апельсинового дерева (символ долі), орхідеї, нарциси, фрезії, троянди.

 

Весільна зачіска на коротке волосся.

Коротка весільна зачіска з фатою може знайти вид модного стильною стрижки, а тонким волоссю додасть додатковий об'єм. Екстравагантна і стильна стрижка підходить струнким нареченим. Її радять зробити за 2-3 тижні до весілля, щоб волосся трохи відросло. Весільні зачіски на коротке волосся не вимагають безлічі прикрас, головним з яких є незрівнянна фата. Її пишність підкреслить тіара.

Якщо на маківці нареченої не занадто коротке волосся, можна зробити ілюзію зачіски з довгого волосся. При цьому волосся попередньо накручуються на середні бігуді або на щипці. Укладаються на маківці в красиві локони навіть фрагментами квітки (пелюсток). Всі коротке волосся м'яко зачісується гелем, по необхідності закріплюються невидимками. Ззаду коротке волосся прикривають фатою, а спереду зачіску прикрашають намистинками в кількості непарного числа. Таку зачіску слід зафіксувати лаком для волосся.

Для створення ефекту довгого волосся можна використовувати різноманітні шиньйони (пасма штучного волосся), накладні коси, готові пучки, локони. Колір штучного волосся підбирається під колір волосся зарученою клієнтки. Довгий хвіст придатний для складних зачісок з різними елементами: буклі, плетіння, валики, джгутики і т.д.

Весільна зачіска на коротке кучеряве волосся

Кучеряве волосся уособлюють жіночність і романтику. Для кучерявого волосся можливі різні варіанти укладання: обрамляють обличчя, спадаючі на плечі, заколоті зверху. До речі, до модних весільним зачіскам в нинішньому сезоні відносяться: завивка з ефектом мокрого волосся, прикрашених намистинками, і весільні зачіски зі злегка кучерявим волоссям. Модні весільні зачіски виключають використання великих квітів для прикраси.

Ще одна порада чарівною нареченій, яка бажає в головний день свого життя стати справжньою принцесою: не варто міняти колір і довжину волосся напередодні весілля - результат може обдурити очікування захвату. Відвідати салон слід після остаточного вибору плаття і фати за два тижні перед одруженням. Бажано звернутися за допомогою до знайомого і досвідченому майстру, який зробить ескіз майбутнього весільного творіння. Можна заздалегідь спробувати зробити весільну зачіску з фатою, сфотографувати її - погляд з боку додасть упевненість у виборі.

Головний же критерій правильного вибору весільної зачіски під фату: вона повинна подобатися нареченій, створювати відчуття свята саме для неї. Гармонію зовнішнього ідеального виду нареченої і бездоганною зачіски створить відчуття щастя, а скрасить солодкий поцілунок вже законного чоловіка.

Додати коментар


Захисний код
Оновити