Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стрижка каре

Стрижка каре - універсальна зачіска. Завдяки своїй універсальності вже котрий вік вона міцно тримається в моді. Створюється відчуття, що ця стрижка вічна.

Як відомо це улюблена зачіска Клеопатри. Будучи жінкою розумною, проте не володіє неземною красою, Клеопатра завжди виглядала ефектно і оригінально. Проводячи експерименти зі своєю зовнішністю, Клеопатра зупинилася на тому, що саме стрижка каре неодмінно робить її вигляд привабливіше.На початку ХХ століття ця зачіска отримує новий виток популярності - актриса Єва Лавалье бере цю стрижку в свій побут. Її майстерність у похилому віці грати юних дівиць зачіска такого плану як не можна вдало підкреслювала і доповнювала. А Коко Шанель, за чутками, випадково опали кінчики волосся під час приготування їжі, гаряче полюбила вийшла практичну зачіску і довгий час з нею не розлучалася. Ці та багато інших знаменитих леді цього періоду дозволили стрижці каре стати популярною. Сьогодні стрижка каре не втратила своїх позицій. Вона виглядає доречно при будь-яких обставин - стильна укладання без особливих зусиль обов'язково перетворить повсякденне каре в карколомну вечірню зачіску.

Природно, укладання не увійшла в побут кожної жінки моментально. Спочатку її сприймали як елемент епатажу. Свій тріумф зачіска відзначала в той період, коли жінки, що не такі моді, а творять її, на своєму прикладі довели її універсальність і самодостатність. У цьому, мабуть, і полягає секрет успіху стрижки.

Протягом ХХ століття вона утримувала лідируючі позиції серед інших. Зачіска з густим чубчиком прикрашала голови актрис німого кіно (наприклад, першої кіноактриси - не кінозірки - Асти Нільсен), в 90-ті роки була неймовірно популярна в подовженому вигляді.


Початок ХХI століття для цієї стрижки багатий на сюрпризи. Каре різноманітних видів і форм знову на піку популярності. Незважаючи на достаток сучасних перукарень «фішок», класичне каре з локонами не зазнало змін і як і раніше радує модниць своєю вишуканістю. Така зачіска підходить для будь-якого типу обличчя і виглядає легко і натурально через відсутність обсягу біля коріння. Ще один модний сьогодні варіант цієї зачіски - каре з густим чубчиком, що символізує зв'язок епох (кінець ХХ - початок ХХІ століття). Таке укладання прикрашає мальчікоподобную топ-модель Агнесс Дейн, можливо, зменшивши її екстравагантність, проте однозначно роблячи її жіночною та привабливою (що вже стає тенденцією серед моделей).

Стрижка тепер прикрашає і екстравагантну диву Періс Хілтон, яка позбулася нарощених кучерів на користь стильного каре без чубчика. Така зачіска красива і без аксесуарів. Однак можна прикрасити її цікавою пов'язкою, вона підійде до будь-якого стилю. Винятком, мабуть, буде стрижка каре з короткою чубчиком, де пов'язка зовсім недоречна.

Додати коментар


Захисний код
Оновити