Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Прикраси для волосся

Прикраси для волосся - це обов'язкові елементи жіночого іміджу. Без них жодна жінка не з'явиться на вулиці, в компанії, на святковій вечірці або урочистому прийомі. Пам'ятайте рядок з «Гардемаринів»: «Шпильки, шпильки, голки, тасьма - все щоб звести кавалера з розуму». Ця рядок з пісні повністю розкриває сенс ситуації - всі ці затискачі, резиночки, невидимки і все інше спрямоване на те, щоб сподобатися чоловікам.

Кожна жінка намагається бути красивою, щоб сподобатися самій собі і оточуючим. Гарна зачіска є обов'язковою умовою жіночої привабливості, а різноманітні аксесуари покликані додавати додаткової привабливості, так би мовити посилювати враження.Існує два варіанти аксесуарів для зачісок. Одні - гарні, яскраві, стильні потрібні для того, щоб їх було видно, щоб на них звертали увагу. Інший варіант - невидимки та інші помічники, які ретельно приховуються. Їх не повинно бути видно, але від цього їх роль не зменшується. Ось такі приховані помічники і створюють об'єм зачіски, надають нюанси укладання й родзинку іміджу.

Використовувані прикраси для волосся повинні бути до місця. Наприклад, для хвоста прекрасно підійде яскрава гумка, для розпущеного волосся - обруч або заколка з боку. Складні зачіски робляться на основі цілого рою шпильок і невидимок, частина яких залишаються невидимими, а частина спеціально виставляють напоказ і відповідно стилізують.


Прикраси для волосся обов'язково повинні поєднуватися з нарядом жінки. У першу чергу мова йде про колір. Колір заколки, стрічки, обруча і т.д. повинен гармоніювати з кофтиною, костюмом або сукнею. У кожному індивідуальному випадку підбирається свій колір, як втім і розмір аксесуара. Так, наприклад, до ділового стилю краще застосувати більш суворі темні тони. Шпильки з камінням, різні шпильки зі слонової кістки, стильні крабики - все це зробить ділову леді привабливою. Для романтичного вечора або званої вечері можна вколоти у волосся шпильку у вигляді великого красивого квітки або ж використовувати натуральний квітка. Якщо мова йде про поїздку за місто, то до спортивного костюма цілком доречна буде заколка з яким-небудь мультяшним персонажем.

Варто згадати, що є певні класичні прикраси для волосся для кожної вікової категорії. Наприклад, важко уявити собі маленьку дівчинку без гарного святкового білого банта. У Новий рік образ феї доповнить красива блискуча діадема.

Для жінок старшого віку характерно більш стримане використання прикрас. Шпильки з смарагдами, акуратні капелюшки і т.д. здатні підкреслити строгу елегантність зачіски.

Додати коментар


Захисний код
Оновити