Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Видих - сам собою

Нормальний фізіологічний газовий обмін в легенях є основою здоров'я взагалі і залежить від складу газу, що бере участь в акті дихання. Для нормальної життєдіяльності клітин необхідно зміст С02-0,03%, а 02-20%. Людський організм в утробі матері розвивається в углекислотной середовищі (6-7% вуглекислоти), отримуючи необхідну норму вуглекислоти і кисню через альвеолярну систему в крові матері. При народженні дитини відбувається різка зміна навколишнього середовища. Щоб немовляті легше було впоратися з натовпу на нього великою кількістю кисню, можна сповивати дітей, здавлюючи їм грудну клітку, що стримує частоту дихання і поступово привчає організм до кисню.

При дефіциті вуглекислоти в природному повітрі організм навчився збагачуватися нею безпосередньо в легенях. Як це відбувається? Хімічні реакції клітинного рівня збагачують венозну кров вуглекислотою. Коли венозна кров приходить в легені, вона віддає вуглекислоту альвеолярному повітрю, що надійшов в альвеоли для газообміну під час вдиху. З альвеол збагачений вуглекислотою повітря надходить в артеріальну кров, створюючи концентрацію вуглекислоти 6,5-7%. При диханні важливо не вимити глибоким диханням вуглекислоту з легких. Якщо вуглекислоти в легенях виявиться мало, а в повітрі її майже немає, то в артеріальній крові її концентрація різко знизиться (нижче 6,5%), і може початися прямий відтік вуглекислоти з клітин в артеріальну кров. Зазвичай відтік вуглекислоти з клітин понад норми веде до системних захворювань.

Парадоксальна гімнастика по А. Н. Стрельникової допомагає зберегти вуглекислоту в легенях. Парадоксальне дихання - це свідомо проведена серія потужних вдихів на стислих частках легень. Такі потужні парадоксальні вдихи повинні чергуватися з абсолютно пасивним видихом. Активний вдих проводиться в крайній точці кожного руху, який стискає одну або іншу частину легенів за допомогою стиснення грудної клітини. Вдих проходить при найбільшому навантаженню на легені. Вдих завжди емоційний, різкий, швидкий, в зігнутому стані - підібгані нижні частки легенів; при обхваті плечей руками - стислі верхні частки легень, при максимальному повороті вліво, вправо, при піднятою правій нозі, в зігнутому стані лівої ноги ...

На думку А. Н. Стрельникової, механізм роботи легенів з розчепіреним вдихом і вдихом на стислих легенів радикально відрізняється. А саме, повітря, входячи в легені при розкритої грудній клітці, розходиться вільно без перешкод по всіх легких. М'язи, що забезпечують дихання, залишаються пасивними, що не активізуються і не розвивають свою міць. При атоническом ТОК з запорами, малорухливому способі життя, постійному палінні, пристрасть до ліків або при шкідливих умовах роботи (пов'язаних з пилом, випарами ПММ, отруйними речовинами, фарбами, під впливом електромагнітних випромінювань) мускулатура органів дихання слабшає і перероджується, не справляючись з функцією дихання. Настає спастическое астматичні задуха. Ліки, які допомагають купірувати напади астми, не прибирають причин дефектного дихання, тому хвороби неправильного дихання поглиблюються з часом:

1. Збудження нервової системи і порушення нервової діяльності. Це поганий сон, тривожні сновидіння, депресія.

2. Зміна лужно-кислотного потенціалу в системі травлення, кровопостачання і лимфосистеме. Ці відхилення тягнуть за собою відхилення в гомеостазі.

3. Зменшення активності травних ферментів.

4. Пониження імунітету, аж до загибелі організму. Регуляцією на виниклі дефекти дихання організм як би захищається від вимивання вуглекислоти, виникають хворобливі стани.

5. Спазми бронхів, судин гортані, за якими йде вуглекислота.

6. Пониження тиску - гіпотонія.

7. Посилення продукції холестерину, який обволікає тканини і заважає видаленню вуглекислоти.

8. Виділення мокротиння, набухання слизової, нежить.

9. Спазми бронхів і судин породжують гіпоксію - кисневе голодування і викликають зміну вен - розширення.

10. Гіпертонія.

11. Перезбудження дихального центру в мозку з рядом порушень з багатьох процесів життєзабезпечення.

Як дати ослабленому неправильним диханням організму поштовх до позбавлення від довгого переліку хвороб неправильного дихання?

Треба навчитися дихати на стислих легенів. У такій ситуації мускулатура органів дихання заважає повітрю розходитися, опиратися йому, тобто вона отримує навантаження, активізується, а при гарній тренуванні розвивається.

Повторення затаєних вдихів йде під рахунок від 1 до 8 і так далі, багато разів. Тоді тренування йде легко й органічно, оскільки рахунок фізіологічен і співзвучний вібраціям Природи. Не випадково ж вся музика йде на рахунок 4-8-16-32.

Треба так вдихати, щоб форма легенів (усічений конус з основою внизу) не спотворює.

Якщо при вдиху розкинути руки, повітря заповнює вузькі верхні частки легень і розширює їх, спотворюючи форму легенів. Ці спини астматиків з бочкообразной грудною кліткою, з вигнутими ребрами від 8-го до 15-го хребця. Затримати затримують вдих в таких легких важко.


Якщо ми вклоняємося, роблячи вдих, то повітря розходиться на граничну глибину, заповнює легені до найдрібніших шляхів без спотворення їх форм і перевантажень. Вдих - миттєвий. Це вдих самозбереження, інстинктивний. Він збирає наше тепло, готуючи його до нападу або захисту.

Повітря надходить у легені через гортань. Напрям її - діагонально. Подивіться на гілки дерев, на наші вени. Всі зв'язки в Природі - діагональні. Вдих пов'язує верхні частини органів дихання з їх дном. Вдих, спрямований в легенях в нижні частки, в спину-од інственно правильний, природний вдих. Виробляючи емоційний вдих на стислих легенів, ми тренуємо також нерви і судини.

Тренуючи вдих, парадоксальна гімнастика сприяє збільшенню повітряного резерву організму. Те дозволяє відновити газообмін на всіх рівнях життєзабезпечення.

Чим гірше стан здоров'я людини, тим більше треба тренувати вдихи на рухах, що стискають грудну клітку.

Чотири правила тренування вдиху Парадоксальною дихальної гімнастики А. Н. Стрельникової

Наш предок, розпізнаючи небезпеку, постійно нюхав повітря. Тільки нюх давало йому точну інформацію про зачаїлася небезпеки або можливу видобутку. Треба тренувати природний вдих предків.

Перше правило. Думайте: Тривога! Гаром пахне! Різко, шумно нюхайте повітря, як собака слід. Не соромтеся, затято, до грубості нюхайте повітря. Це допоможе Вам купірувати напад задухи.

Друге правило. Видих - результат вдиху. Не заважайте повітрю йти після каждо; го вдиху, але ротом, ніж носом. Думайте: Тривога! Гаром пахне! Вдихайте, стискаючи грудну клітку.

Третє правило. Накачуйте легкі, як шини в ритмі пісень і танців: 8, 8, 8 ... Частота дихання 64-72 за хвилину. 96 вдихів - це сотня, кожну сотню відзначайте камінчиком, паличкою, 960 вдихів - це тисяча. Норма звичайного уроку 1000 - 1200 вдихів до 2000 для практично здорових людей. Страждають астмою краще обмежитися 600 вдихами на урок і повторювати урок до 5 разів на день. Особливо важливо накачати легкі за годину перед сном. Це - боротьба З а сон. 2000 вдихів укладаються в 35-37 хвилин.

Четверте правило. Підряд робіть стільки вдихів, скільки в даний момент можете зробити легко. Хворі - серіями по 4, 8 вдихів лежачи, і сидячи або стоячи по 8-16-32 вдиху. Після трьох тижнів тренування всі хворі - по 960 вдихів - 2 або 3 рази на день.

Комплекс парадоксальною гімнастики А. Н. Стрельникової


1. Розминання. Тренуйте по 2, 4, 8 вдихів, як в прогулянковому кроці. Думайте: гаром пахне! Різко вдихайте, щоб ніздрі злипалися. Всього 96 вдихів.

2. Повороти. Повертайте голову вправо-вл ево, різко в темпі кроків. Думайте: гаром пахне! Звідки? Зліва? Праворуч? Нюхайте повітря. Всього 96 вдихів.

4. Малий маятник. Кивайте головою вперед - вдих, назад - видих без уваги. Ніздрі повинні рухатися і склеюватися в момент вдиху. Всього 96 вдихів (рис. 4, 5).

йде до лівого плеча - вдих. Плечі нерухомі. Всього 96 вдихів (рис 1, 2, 3).

Чуть-чуть присядьте, повертайтеся то вправо, то вліво і шумно нюхайте повітря на вдиху. Всього 96 вдихів. Ця вправа купірує напад астми (рис * 6, 7, 8).

6.Насос. Візьміть до рук згорнуту газету або паличку, як ручку насоса, і думайте, що накачує шину автомобіля. Вдих-у крайній точці нахилу. Скінчився нахил - скінчився вдих. Голову не піднімайте, дивіться вниз на уявний насос. Повторюйте вдихи одночасно з нахилом часто, ритмічно, легко. ВеегаЗО0-* 5.0О вдихів

7.Обнімі плечі. Підніміть руки на рівні плечей. Зігніть їх у ліктях. Поверніть долоні до себе і поставте їх перед грудьми. Кидайте руки назустріч один одному, щоб ліва обіймала праве плече, а права - ліву пахву. Разом з кидком рук, коли вони найтісніше зійшлися, зробіть короткий галасливий вдих. Всього 300-500 вдихів (рис. 12,13). 8. Великий маятник. Це злите вправу, об'єднуюче насос і обійми плечі. Нахил вперед, руки тягнуться до землі - вдих. Нахил назад, руки обіймають плечі - теж вдих. Всього 200 вдихів.

Після інсульту, інфаркту, інших важких хвороб гімнастику треба починати з повороту голови і обійми плечі лежачи, насос - сидячи. Відчувши себе краще, можна встати;

Слухачі стають в коло. Йде освоєння парадоксального дихання. Треба навчитися дихати носом на стислих легенів. У такому стані м'язи потужно працюють, в кров виділяється продукт окислення цукру - вуглекислий газ. Кров науглероживается. Концентрація вуглекислоти збільшується в крові в 20 з гаком разів. Саме ця обставина викликає розширення порожнистих органів і судин. І в першу чергу - судин головного мозку. Починається стан, схожий на сп'яніння. Найчастіше, частіше, частіше! Вдих! Вдих! Вдих!

Вдихи треба рахувати. Вони повинні проводитися ритмічно, як музика - 1,2,3,4, 5,6, 7, 8 - загнули палець на долоні правої руки, ще 8 - ще палець, ще 8 - ще палець і т.д. Кожні 12 пальців означають умовно сотню вдихів. Позначте сотню рискою на землі, або камінчиком, або сірником (якщо виконуєте гімнастику в кімнаті). Треба навчитися робити 800-1200 рухів. Вважати обов'язково. Саме так ми перемагаємо склероз судин головного мозку. Підрахунок дихальних рухів ще потрібен і для тих, хто захоче освоїти програму сексуальної грамоти. Без правильного дихання ніколи не станеш міцним чоловіком. Без правильного дихання участі не освоїти техніку стримування сперми.

Вправа насос проводимо, нахиляючись і вдихаючи через ніс, руками торкаючись землі, ніби накачуємо колесо ручним насосом. Видих через рот, не контролюємо, при розгинанні. Діафрагма, підібганих на вдиху, змушує легкі стиснутися і дуже потужно працює саме верхня частина легенів. Ця вправа теж треба зробити 800-1000 разів.

Обидва вправи вносять істотну корекцію у форми тіла. Шлакосборнікі зі спини, грудей, плечей ніби тануть, йдуть. Друга вправа укріплює стінку живота, посилює перистальтику, сприяє звільненню ТОК від калових завалів. Слиз, пил, нікотинові забруднення залишають легкі з мокротою під час дихальної гімнастики.

Додати коментар


Захисний код
Оновити