Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вправи для бюста

Форма жіночих грудей є однією з найважливіших складових жіночої привабливості. Форма, як і розмір, суто індивідуальні і залежать від віку жінки, її статури, кількості пологів і тривалості годування грудьми, а також визначаються генетично. Груди всередині складається з часточок, які об'єднані в частки, між ними знаходяться волокна сполучної тканини. Кріпитися вона до грудних м'язів за допомогою дуже тоненьких зв'язок. Грудні і плечові м'язи підтримують саму груди. Необхідно зауважити, що груди м'язів не містить. Молочна залоза повністю сформована вже до 18 -20 років і має красиву пружну форму, є предметом гордості у дівчат.

А от після народження дитини і тривалого годування грудьми форма грудей часто втрачає свою привабливість. Під час годування молочні залози жінки збільшуються в своєму обсязі, значить і шкіра розтягується. Підтримують м'язи не справляються зі своїм завданням. Після того, як період годування закінчується, сама молочна залоза набуває свої колишні розміри, а от її структура змінюється. Шкіра, випробувавши розтягнення, не набуває колишньої пружності та еластичності. Що дуже засмучує прекрасну половину. Адже жінці завжди хочеться гарно виглядати і мати бездоганні форми. Однак правильно впливаючи на м'язи і шкіру грудей, можливо, повернути пружність і колишню красу. Тому зміцнення грудних м'язів за допомогою спеціальних вправ для бюста, як у спортивному залі, так і в домашніх умовах, допоможе зберегти форму грудей підтягнутою притому ж розмірі. Систематичні заняття і інтенсивні навантаження порадують вас гарним результатом. Вже через кілька місяців наполегливих занять ви будете мати красиву груди.

Вправа для бюста № 1

Стоячи на колінах, виставляємо праву ногу вперед, і згинаємо коліно під прямим кутом

Вправа для бюста № 2

Тримаємо спину прямо і схиляємо корпус вперед. Тримаємо гантелі в руках і згинаємо перед грудьми. Розводимо руки в сторони і знову згинаємо перед грудьми. Потім повторюємо вправу, роблячи опору на ліву ногу і праве коліно

Вправа для бюста № 3

Робимо правою ногою полувипад вперед, при цьому правою рукою впираємося в стегно цієї ж ноги, яка злегка зігнута в коліні. В іншій руці тримаємо гантель і піднімаємо її вперед до рівня плечей, виконуючи вправу, робимо вдих. Потім видихаємо і відводимо руку назад якомога далі. Також проробляємо правою рукою.

Вправа для бюста № 4

Стоячи на ширині плечей, витягуємо руки з гантелями вперед. Згинаємо руки до грудей, не опускаємо лікті, потім витягуємо руки вперед.

Вправа для бюста № 5

Стаємо на коліна, праву ногу виставляємо вперед, згинаючи коліно під прямим кутом. Спираємося рукою об стегно. В іншій руці тримаємо гантель. При цьому лікоть відводимо назад якомога далі і неспішно підносимо гантель до плеча, потім відводимо руки назад.


Вправа для бюста № 6

Стоїмо прямо, для кращого упору трохи згинаємо ноги в колінах. Тримаємо гантелі в руках і піднімаємо їх, вгору максимально згинаючи лікті, щоб вони виявилися на рівні вух. Виштовхуємо обидві руки вгору, потім різко опускаємо їх, положення ліктів залишається колишнім.

Вправа для бюста № 7

Лягаємо на спину, ноги трохи зігнуті в колінах, в руках тримаємо гантелі і згинаємо їх у ліктях під прямим кутом, намагаємося, щоб передпліччя були перпендикулярні підлозі. Неспішно випрямляє руки і тягнемося гантелями до стелі, робимо видих. Потім повертаємося у вихідне положення і робимо вдих.

Вправа для бюста № 8

Лягаємо на спину, ноги трохи зігнуті в колінах, руки з гантелями піднімаємо вгору. Дуже повільно розводимо руки в сторони, потім опускаємо їх на підлогу. Повертаємося у вихідне положення.

Вправа для бюста № 9

Стоячи, ставимо ноги на ширині плечей і витягаючи руки з гантелями вперед. Потім по черзі згинаємо руки, підносячи передпліччя до плеча.

Як відомо найефективнішими заняттями для зміцнення грудних м'язів - плавання. Якщо у вас немає такої можливості, то й спеціальний комплекс вправ досить результативним, особливо вправи з гантелями. Тренери, як правило, рекомендують взяти пару гантель вагою 2 кг. Протягом першого тижня кожне із запропонованих вправ виконуйте по 10-15 разів, потім поступово збільшуйте навантаження. Вага гантелей не змінюємо.

Додати коментар


Захисний код
Оновити