Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ранкова гімнастика для хорошого самопочуття!

Якщо Ви страждаєте головними болями, відчуваєте слабкість, швидко втомлюєтеся або у Вас низька працездатність, то дуже часто першопричиною цих неприємностей є так звана млявість кишечника, про яку часто Ви навіть не здогадуєтеся. Для початку зверніться до кваліфікованого фахівця за консультацією. Однак незайвим буде переглянути свій раціон, додати більше продуктів містять клітковину: фруктів, овочів, зелені. Не менш корисні бобові. Хліб рекомендується їсти з борошна грубого помелу.

Добре в таких випадках, приймати по півсклянки сирої води, додавши туди кірки мандарина, апельсина, яблука. Настій приймаємо на ніч і вранці натщесерце. Вранці після вживання цього настою, бажано виконати комплекс вправ тривалістю 10-15 хвилин.Ранкова гімнастика № 1

Отже, почніть з ходьби на місці. Вдих робіть на перших чотирьох кроках видих на наступних чотирьох. Намагайтеся високо піднімати коліна. Вправа виконуйте близько 25-30 секунд.

Ранкова гімнастика № 2

Підніміть руки вгору, розпрямите і відведіть ногу назад, прогніться. Тепер поверніться у вихідне положення. Зігніть ногу і руками повільно підтягуйте коліно до грудей, голову не піднімайте. Далі, відводячи іншу ногу назад, піднімайте руки. Поверніться в початкове положення. Кожною ногою зробіть по 3-4 підходи.

Ранкова гімнастика № 3

Ноги як можна ширше. Зігніть праву ногу і тричі подайте корпус до носка лівої ноги. Нога, при цьому, пряма. Зробіть по 4-6 підходу на кожну ногу.

Ранкова гімнастика № 4

Ноги на ширині плечей. Виконайте кругові рухи стегнами, при цьому втягуючи і округляючи черевну стінку. Вправа виконайте 6-8 разів.

Ранкова гімнастика № 5

Стоячи тримайте руки на животі і виконайте присідання, пружно тричі поспіль, при цьому руками натискаючи на живіт. Виконайте 16 - 20 підходів.


Ранкова гімнастика № 6

Стати на одну ногу, другу ногу відведіть убік. Руками тримайтеся за спинку стільця, зробіть ногою кругові рухи спочатку в одну сторону потім у зворотний. Кожною ногою зробіть вправу 8-12 разів.

Ранкова гімнастика № 7

Тримаючись за спинку стільця, станьте на носочки. Протягом 15-20 секунд подавайте корпус вгору, пружинячи при цьому, згинаючи і розгинаючи ноги в гомілкостопі.

Ранкова гімнастика № 8

Ляжте на спину і зігніть ноги, потім сядьте і, випрямивши їх, два рази нахиліться вперед, намагаючись уткнуться особою в коліна. Потім знову займіть вихідне положення, лежачи на спині. Виконайте 12-16 разів.

Ранкова гімнастика № 9

Лежачи на спині, руки при цьому на животі, ритмічно округляйте і втягуйте живіт, натискаючи на нього руками. Повторюйте 8-12 разів.

Ранкова гімнастика № 10

Ляжте на спину і зігніть злегка ноги, можете покласти під коліна і голову маленьку подушечку або валик. Розслабте м'язи живота і зробіть масаж живота по ходу товстого кишечника. Робіть м'які акуратні погладжують руху знизу вгору до ребер правою долонею, потім погладжують руху поперек виконайте долонею лівої руки. І тильною стороною лівої руки виконайте погладжують, м'які руху вниз. Повторіть 4-6 разів. Повільно підсильте натискання рукою на черевну стінку. Крім того, зробіть повільні розминаючі руху правою рукою по колу чотирма пальцями. Проробіть руху протягом 30-45 секунд. Потім виконайте двома руками постукуючі руху 25-30 секунд. Закінчуйте цю вправу погладжуванням.

Ранкова гімнастика № 11

Ляжте на спину, зігніть ноги і розведіть стопи на підлозі. Подайте тазом вгору і робіть їм руху в сторони по п'ять разів. Виконайте по дві - три серії рухів, роблячи короткі паузи.

Ранкова гімнастика № 12

Тепер скачемо на місці. Спочатку на двох, а потім, по черзі, на кожній нозі окремо протягом 30 секунд. Походіть трохи на місці. Виконавши вправу, розслаблюємо м'язи ніг.

Ранкова гімнастика № 13

Ноги на ширині плечей. Розведіть руки в сторони і назад, прогніться, на вдиху нахиліться вперед, розслабте руки, видихніть. Вправа виконуємо 4 рази

Додати коментар


Захисний код
Оновити