Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ранкова зарядка: комплекс вправ

Ранкова зарядка не просто потрібна, вона необхідна. Завдяки нескладним вправам ви зможете не тільки прокинутися від солодкого сну, але і зробите запас цінного енергії на цілий день. А систематичні заняття допоможуть вам мати хорошу фізичну форму, підтягнуте тіло з гарними формами, а також бадьорий дух.

Як відомо, найбільші прихильники ранкової зарядки - китайці. Їхні житла облаштовані спеціальними кімнатами, де рано вранці, до прийняття їжі збираються всі члени родини, як люди похилого віку, так і діти. І всі разом займаються зарядкою. Невеликі групки людей, що займаються гімнастичними вправами або виконуючи прийоми східних єдиноборств, можна спостерігати в парках і сквериках на сході і заході сонця.Ви можете самостійно скласти комплекс вправ. Або скористатися запропонованими нами. Вам вирішувати, головне виконувати ті, які вам до душі, виконуючи які ви відчуваєте себе комфортно і робите їх до 10 повторень. Поступово збільшуючи навантаження. Адже головною метою зарядки є підвищити тонус організм і підняти настрій. Зробити настрій на цілий день. Тому необхідно виконувати вправи, які вам до смаку, тобто самому приємно виконувати, що б не відчувати дискомфорту. Такі вправи значно корисніше. Отже, будь-який комплекс вправ починається з розминки. Якщо ви хочете робити ранкову зарядку, щоб прокинутися від сну, то можна не додавати інші вправи. А якщо ви хочете займатися на результат, наприклад, скинути пару кілограм до літнього сезону, тоді слід додати основну частину, куди включити вправи на розтяжку і силові вправи.

Переважно це обертальні рухи. Намагаємося задіяти більшість суглобів вашого організму.

Починаємо комплекс вправ з поворотів головою з боку в бік, вращаем головою, потім киваємо вгору - вниз. Вращаем кистями рук спочатку погодинної стрілкою потім проти. Потім такі ж рухи виконуємо з ліктьовими суглобами.

Ранкова зарядка. Комплекс вправ № 1

- Розминаємо плечі. Підіймаємо руки вгору через боки. Виконуємо схрещували махи руками перед грудною кліткою «ножиці», потім обертальні рухи.

Ранкова зарядка. Комплекс вправ № 2

- Обертаємо тазом спочатку в одну сторону потім в іншу.

Ранкова зарядка. Комплекс вправ № 3

- Робимо нахили корпусом в сторони і вперед.

Ранкова зарядка. Комплекс вправ № 4

- Виконуємо махи ногами в сторони і вперед-назад.

- Присідання.

- Сідаємо на підлогу, витягнувши ноги, і виконуємо обертальні рухи голіностопом спочатку вліво потім вправо.

Ранкова зарядка. Комплекс вправ № 5

- Стаємо рівно й нахиляється вперед, намагаємося дотягнутися долонями до підлоги. Якщо дозволяє ваша підготовка, торкаємося грудьми колін.


Ранкова зарядка. Комплекс вправ № 6

- Сідаємо на підлогу, виконуємо нахили, вперед намагаючись грудьми дістати до колін. Допускається допомога руками.

Ранкова зарядка. Комплекс вправ № 7

- Лягаємо на підлогу підіймаємо ноги нагору й намагаємося торкнутися кінчиками пальців підлоги за головою.

- Виконуємо місток.

Ранкова зарядка. Комплекс вправ № 8

- Початкове положення, стоячи, ноги на ширині плечей. Присідаємо на одну ногу, другу випрямляє. Чергуємо присідання, як би перекочуючись з однієї ноги на іншу. Намагаємося виконувати вправу максимально низько.

Ранкова зарядка. Комплекс вправ № 9

- Вправа «Човник» лягаємо на живіт і згинаємо коліна, намагаємося підняти вгору плечі і тягнемося тому до кісточок, намагаючись їх захопити. Виконуємо вправу, як би хитаючись.

Ранкова зарядка. Комплекс вправ № 10

- Лягаємо на спину і згинаємо ноги в колінах. Робимо повороти, ногами спочатку вліво намагаючись дістати колінами підлога, а потім вправо.

Особливо хочеться наголосити на користь ранкової зарядці для чоловіків. Адже в більшості випадків це єдина тренування протягом дня. Тому в комплекс вправ необхідно включити силові вправи. Отже, якщо ви хочете бути підтягнутим, сильним і мати хорошу фізичну форму, то робимо ці нескладні рухи:

Ранкова зарядка. Комплекс вправ для чоловіків № 1

Виконуємо присідання, під часом виконання даної вправи задіюються динамічні м'язи квадраціпси, передньої поверхні ніг і задні біцепси стегон. У цій вправі задіяні також сідниці, ікри, і багато інших м'язів.

Ранкова зарядка. Комплекс вправ для чоловіків № 2

Під час віджимань від підлоги, які ми рекомендуємо включити у ваш комплекс вправ, навантажуються всі штовхають м'язи, розташовані вгорі тулуба.

Це грудні м'язи, трицепси і трохи дельтовідние.

Можете ускладнити, додавши вертикальні віджимання. Для цього стаєте на руки паралельно стіни або спортивної стінці, корпус піднімаєте вгору і для рівноваги торкаєтеся ногами стіни. Потім опускаетесь вниз, легко торкаючись головою статі, згинаючи при цьому руки в ліктях, і силою робите виштовхували рух вгору. Завдяки цій вправі ви підсилюєте навантаження на середні пучки дельт, чого немає при звичайному віджиманні.

Ранкова зарядка. Комплекс вправ для чоловіків № 3

Якщо ви хочете розвинути тягнуть м'язи, які розташовуються у верхній частині тулуба. Вам слід підтягуватися на перекладині. Ці вправи можна виконувати

після розминки в якості основної частини вашої ранкової зарядки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити