Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вправи для преса - качаємо прес

Кожну вправу виконуйте по 5 разів, збільшуючи кількість повторів до 12-15.

Вправа для преса 1

Початкове положення: ляжте на спину. Руки з'єднайте в замок, покладіть під голову. Без допомоги рук сядьте, далі нахиліться вперед, намагаючись торкнутися чолом колін (коліна не згинайте!). Повільно поверніться у вихідне положення.
Вправа для преса 2

Початкове положення: ляжте на спину. Зігніть ноги в колінах. Покладіть ногу на ногу так, щоб щиколотка лівої ноги спиралася на коліно правої. Руки з'єднайте в замок, покладіть під голову. Без допомоги рук сядьте, далі нахиліться вперед і вбік, намагаючись торкнуться чолом коліна лівої ноги. Повільно поверніться у вихідне положення. Виконайте ту ж вправу, помінявши ноги.

Вправа для преса 3

Початкове положення: ляжте на спину. Руки вздовж тулуба. Повільно піднімайте і опускайте випрямлені ноги.

Вправа для преса 4

Початкове положення: ляжте на спину. Ногами імітуйте їзду на велосипеді.

Вправа для преса 5

Початкове положення: ляжте на спину, руки вздовж тіла. Ноги витягніть. Повільно піднімайте ноги, як ніби ви піднімаєтеся по невидимій сходах. Не згинайте ноги, носки витягайте. Піднявши ноги під кутом 90 до підлоги, починайте також повільно спускатися по сходах.

УУпражненіе для преса 6.

Початкове положення: встаньте прямо. Нахиліться вперед, руки розведіть в сторони на рівні плечей, подивіться перед собою. Потім поверніться у вихідне положення.

Вправа для преса 7

Початкове положення: сядьте, спираючись ліктями об підлогу. Зігніть випрямлені ноги в колінах і знову розігніть їх.

Вправа для преса 8

Початкове положення: ляжте на живіт. Притиснуті до тіла руки покладіть так, щоб долоні були на рівні плечей. Підніміть голову, плечі і груди, спираючись на витягнуті руки, затримаєтеся в такому положенні декілька секунд, потім опуститеся.


Вправа для преса 9

Початкове положення: встаньте прямо. На рахунок раз-два-три нахиляйтеся вперед, намагаючись торкнутися пальцями рук пальців ніг.

На рахунок чотири поверніться у вихідне положення.

Вправа для преса 10

Початкове положення: встаньте прямо, руки на поясі. На рахунок раз-два-три нахиляйтеся убік, намагаючись прогнутися якомога сильніше. На рахунок чотири поверніться у вихідне положення.

Вправа на прес 11

Початкове положення: ляжте на спину. Руки вздовж тулуба. Повільно піднімайте і опускайте випрямлені ноги.

Вправа на прес 12

Початкове положення: встаньте прямо. Нахиліться вперед, руки розведіть в сторони на рівні плечей, подивіться перед собою. Потім поверніться у вихідне положення.

Вправа на прес 13


Початкове положення: встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки на поясі. Робіть кругові рухи тулубом черзі управо і вліво.

Вправа на прес 14

Початкове положення: встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Підніміть руки вгору вдих, нахиліться, намагаючись пальцями рук торкнутися підлоги, видих.

Вправа на прес 15.

Початкове положення: ляжте на спину, руки вздовж тулуба. По черзі піднімайте і опускайте прямі ноги.

Вправа на прес 16

Початкове положення: встаньте на карачки, спину тримайте прямо. Напружте живіт і сідниці, повільно витягніть вперед ліву руку, тримаючи її паралельно підлозі. Опустіть руку, не міняючи пози, і повторіть вправу іншою рукою.

Вправа на прес 17

Початкове положення: встаньте на карачки, спину тримайте прямо. Повільно витягніть назад ліву ногу, намагаючись тримати її паралельно підлозі.

Напружте м'язи живота і попереку. Поверніться у вихідне положення і повторіть вправу іншою ногою.

Вправа на прес 18

Початкове положення: сядьте прямо, руки на поясі.

З зусиллям втягніть живіт в себе. Утримуйте м'язи в такому напруженні 6 секунд, розслабтеся. Повторіть не менше 5 разів.

Вправа на прес 19

Початкове положення: встаньте прямо, руки опустіть вздовж тулуба. З напругою втягніть у себе живіт, порахуйте до 10, потім повільно розслабтеся. Повторюйте вправу не менше 12 разів.

Вправа на прес 20

Початкове положення: ляжте на живіт, руками вхопитеся за щиколотки, прогніться в спині. Порахуйте до 50, розгойдуючись вперед і назад.

Вправа на прес 21

Початкове положення: ляжте на спину, руки розведіть в сторони, ноги злегка підніміть і розведіть в сторони. Повільно виконуйте кругові рухи стопою усередину і назовні (по 50 разів).

Вправа на прес 22

Початкове положення: сядьте на підлогу. Енергійним рухом підніміть ноги вгору, не згинаючи колін, і хлопніть в долоні під колінами. Ноги повільно опустіть.

Додати коментар


Захисний код
Оновити