Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вправи з диском обертання

В основі вправ, що виконуються на диску, лежить вр а - щення. Повороти корпусу, рук і ніг з великою амплітудою навколо вертикальної осі сприяють збільшенню рухливості хребта і суглобів кінцівок, попереджають розвиток остеохондрозу і радикуліту. Регулярні заняття формують правильну поставу, розвивають координацію рухів, зміцнюють м'язи живота, покращують кровообіг органів малого таза і черевної порожнини, позитивно впливав ють на вестибулярний апарат. Як показала практика, заняття на тренажері дуже ефективні для зменшення жиро виття прошарку в області талії і живота.

 

Тренажер не рекомендується використовувати особам, які мають захворювання центральної нервової системи, дискогенні радикуліти, випинання міжхребцевих дисків і корінців ші болю, виражені порушення вестибулярного апарату.

 

З набору вправ на диску (рис. 25) виберіть 3-4 найбільш підходящих для вас. Ними можна доповнити приве денние вище комплекси вправ. Починайте заняття з одного з вибраних вправ, роблячи 15-20 поворотів вле під-вправо протягом хвилини. Поступово збільшуйте час виконання вправи і доведіть його до 2-3 хвилин. Потім приступайте до освоєння інших вправ.

Якщо немає запаморочення і болі в м'язах, спробуйте робити 30-60 поворотів за хвилину, зберігаючи при цьому макси мальную амплітуду рухів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити