Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Комплекс вправ

Ми представляємо вам ефективний комплекс вправ який допоможе легко схуднути і відчувати себе бадьорою. Виконуйте цей комплекс вправ регулярно. Тільки тоді буде результат.

Вправа перша комплексу вправ. Лягти на спину, ноги зігнуті в колінах і злегка розставлені в сторони. Потягнутися руками вперед, округлити спину, торкнутися руками внутрішньої поверхні стегон. Запам'ятати це положення. Не міняючи положення корпусу, зчепити руки за головою, а потім виробляти підйоми-опускання корпусу.Комплекс вправ буде ефективний якщо вправи виконувати правильно. Тому зверніть увагу на таку рекомендацію: зосереджувати зусилля потрібно на роботі м'язів живота, а не на підйомі корпусу; кожен раз при повторі вправи ви повинні досягати положення, яке було вказано запам'ятати вище. Амплітуда руху буде невеликий; у вас має бути відчуття, що нижня частина преса буквально утискує в верхню. Критерій якості виконання цієї вправи наступний: в м'язах черевного преса повинно відчуватися печіння, в іншому випадку ваше тренування практично неефективна і комплекс вправ не дасть результату.

Для нетренованого людини достатньо буде 30 40 повторень першої вправи. У міру того як ви будете освоювати комплекс вправ це кількість вам потрібно буде довести до 100.

Вправа друге. Цю вправу потрібно виконувати, лежачи на гімнастичній лавочці. Лягти на спину, ноги підняти і схрестити в області щиколоток, руки підняти за голову і зафіксувати на торцевому краю лавочки. Напружуючи переважно м'язи живота, підняти ноги і нижню частину корпусу, спираючись на область лопаток.

Для нетренованого людини достатньо буде 15 20 повторень. Ця кількість з часом треба буде довести до 30 40 (тренувальна норма комплексу вправ).

 

Вправа третя. Сісти на край гімнастичної лавочки, зафіксувавши руку позаду корпусу, трохи відкинутися назад так, щоб площина спини становила з лавкою кут приблизно в 45. Трохи зігнуті ноги підняти приблизно до рівня подложечной області. Виробляти одночасне піднімання корпуса і ніг так, щоб коліна виявлялися приблизно на рівні підборіддя, а кут між площиною спини і лавочкою становив близько 70 80.

Якщо для вас це новий комплекс вправ, достатньо буде 15 20 повторень. Ця кількість з часом треба буде збільшити до 30 40.

Вправа четверта. Добре відому вправу "велосипед", яке також рекомендується виконувати на гімнастичній лавочці. "Педалі велосипеда" можна вертіти на час. Нетренованого людини можна порекомендувати 1 підхід, що включає 30 "поворотів", більш тренуватися 2 3 підходи.

Цей комплекс вправ простий, але ефективний. Ви знаєте всі ці вправи. Головне, виконувати цей комплекс вправ постійно, без перерв як би не хотілося :). Тому зберіть волю в кулак і приступайте до цього комплексу вправ, а нагородою буде здорове і красиве тіло.

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>

<!-- Краса жінки - под текстом -->

<ins class="adsbygoogle"

style="display:inline-block;width:580px;height:400px"

data-ad-client="ca-pub-0166298041788435"

data-ad-slot="6082098101"></ins>

<script>

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

</script></center>

{/source}

Додати коментар


Захисний код
Оновити