Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Засоби від целюліту

Для більшого ефекту кошти від целюліту необхідно комбінувати. Потрібно поліпшити кровообіг в підшкірно-жировій клітковині, активізувати обмін речовин, вивести шлаки, прискорити розпад жирових клітин, зміцнити мускулатуру, сполучну тканину.

Пам'ятайте про те, що для досягнення ефекту недостатньо зупинитися на одному-двох засобах.Існують такі засоби від целюліту:

- Правильне харчування;

- Очищення організму;

- Рухливий спосіб життя, гімнастика, заняття спортом;

- Масаж;

- Правильний підбір одягу і взуття;

- Водні процедури;

- Обгортання;

- Косметичні засоби креми, маски, пілінги;

- Апаратна косметологія.

На сторінках нашого сайту ви зможете докладно прочитати про всі ці кошти від целюліту. А зараз поговоримо тільки про деякі засоби від целюліту.

Креми. Всупереч заявам косметичних компаній-виробників, такі засоби як креми зовсім не позбавляють від целюліту. Вони роблять її більш пружною і здоровою, при цьому підшкірний жир нікуди не дівається. Ці кошти від целюліту коштують дорого, часто в 2-3 рази дорожче зволожуючих кремів. Але ефект при цьому не досягається.

Перевірений засіб від целюліту це масаж. Після душу або ванни м'яко помасажуйте проблемні ділянки тіла, використовуючи косметичне масло або крем. Масаж сприяє виведенню токсинів з організму і надає оздоровчий вплив.

Виконувати всі процедури необхідно по 2-3 рази на тиждень, тоді кошти від целюліту почнуть діяти. Ще раз нагадаю, що тільки коли кошти від целюліту використовуються в комплексі виходить ефективно боротися з підшкірними відкладеннями жиру.

На додаток до засобів від целюліту виконуйте ці правила:

  • Більше рухайтеся: танцюйте, ходіть пішки.
  • Пийте більше води
  • Не паліть
  • Масажуйте тіло
  • Не переживайте через целюліту занадто сильно. Більшості жінок знайома ця проблема.
  • Не чекайте, що кошти від целюліту дадуть результат відразу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити