Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Здоров'я

Як виростити майбутнього медаліста?

Всі батьки мріють про те, щоб їх дитина добре велося в усьому, за що б не брався: будь то…

Стимуляція фізичного розвитку у малюка

Коли маля народжується, батьки раді кожному його звуку, руху, навіть плачу. Як же…

Як запобігти нервові розлади у дітей

Життєві ситуації постійно ставлять над нам експерименти. Але наскільки ми натреновані і…

Стиль життя

Врятувати пральну машинку: порошок або гель

Делікатна проблема прання білизни виникає у багатьох господинь, які стикаються з…

Основні ознаки модною нічної сорочки

Сучасні нічні сорочки успішно конкурують за привабливістю образу з еротичною білизною,…

Дитяча кімната в стилі Hello Kitty

Вже кілька років поспіль мила кішечка з червоним (рожевим) бантиком на вушку і…

Краса

Стильна сумочка

Всім абсолютно давно відомо, що сумка самий затребуваний і незамінний жіночий аксесуар.…

Рюкзаки Monogram від Louis Vuitton

У далекі часи, первісні мисливці несли за спиною рюкзак. З метою покласти в нього свою…

Одяг в горошок: з чим краще носити?

«Горошок» - універсальний принт, відповідний будь-якій ситуації і відповідний будь-якого…

Зачіски

Зачіски для дам

Вибір вдалої зачіски - дуже важливий вибір у житті будь-якої жінки. Особливо якщо мова…

Жіночі зачіски на коротке волосся

Все більше представниць прекрасної статі віддають перевагу невеликій довжині волосся. Це…

Зачіска троянда з волосся

Зачіска «троянда» або «квітка» з волосся прикрасить будь-яку дівчину, що має довгі пасма.…

Схуднення

Абдомінопластика

Абдомінопластика є розділом хірургії, яка має на увазі під собою корекцію живота шляхом…

5 кроків до стрункості ніг

Мати стрункі ніжки - мрія кожної жінки. Для того щоб підтримувати своє тіло у формі,…

Аеробіка для схуднення

Аеробіка для схуднення підходить якнайкраще. У тому, що заняття аеробікою сприяють…

Аеробіка для схуднення

Аеробіка для схуднення підходить якнайкраще. У тому, що заняття аеробікою сприяють зниженню ваги, переконалися в 60-х роках минулого століття. У цей час американський лікар Кеннет Купер відкрив світові ще один ефективний метод оздоровлення і схуднення, доступний практично кожному бажаючому.

У широкому сенсі,аеробіка для схуднення включає в себе різні види фізичних вправ, що виконуються на свіжому повітрі: велосипедні прогулянки та катання на ковзанах, пробіжки, плавання, спортивну ходьбу.

 

Однак ближче і зрозуміліше нам більш вузьке визначення аеробіки - виконання фізичних вправ, що сприяють зниженню ваги, в спортивному залі,в музичному супроводі. Протягом багатьох років розроблялися різноманітні комплекси вправ, що допомагають людям залишатися у формі. Завдяки ефективності методу, аеробіка і сьогодні не втрачає своєї актуальності.

Сучасна аеробіка для схуднення

Зазвичай вправи розраховані на виконання їх у групі.Увага акцентується на правильному диханні. Можна займатися й індивідуально. Регулярні заняття аеробікою сприяють нормалізації дихальної та серцево-судинної систем, більше того, оздоровчий процес супроводжується активним спалюванням калорій, а, значить, втратою зайвих кілограмів.Для прихильників здорового способу життя сьогодні відкриті двері численних спортивних клубів, де серед різноманіття видів діяльності завжди можна знайти заняття до душі, це може бути і аеробіка для схуднення. Якщо ж, з якихось причин, заняття в клубі вам недоступні,залишається можливість придбання диска з комплексом вправ для самостійного освоєння і виконання. Головне, щоб заняття увійшли в систему, тоді результат не змусить себе довго чекати.

Аеробіка для схуднення включає в себе комплекс вправ, спрямованих на швидке і ефективне зниження маси тіла. Тренування побудована таким чином,що протягом першої півгодини йде активне спалювання вуглеводів, після чого починається інтенсивне розщеплення жирів. Процес спалювання жирів проходить тим активніше, чим довше подальша фізичне навантаження. Після року регулярних занять організм починає витрачати жири вже на десятій хвилині тренування.Існують різні види аеробіки для схуднення, що дозволяють вибрати найбільш оптимальний варіант для кожної конкретної людини.

Є досить дієвим методом, що не вимагає при цьому додаткових витрат і створення певних умов. Кращий спосіб прилучення до здорового способу життя для тих, хто давно не займався спортом і фізкультурою. Долаючи відстань до двох кілометрів швидким кроком, ви спалюєте близько 100 ккал. Таким чином,якщо бажаєте досягти видимих ​​результатів, присвячуйте ходьбі у швидкому темпі 30-45 хвилин, не менше чотирьох разів на тиждень.
Більш детальна інформація в статті: «Ходьба для схуднення. 10 000 кроків ».
Біг підтюпцем - ще один простий, але від цього, не менш ефективний спосіб підтримки форми. Бігати можна на стадіоні, у парку,на біговій доріжці - можливостей досить багато, було б бажання. При правильному підході, біг робить благотворний вплив на серцево-судинну систему, а також сприяє інтенсивному схудненню.
Більше інформації ви знайдете в статті: «Біг для схуднення».
Аеробіка для схуднення під музику
Танцювальна аеробікаЦей вид аеробіки особливо приваблює представниць слабкої статі. Виконувати вправи під ритмічну музику не тільки корисно, але й приємно. Крім загального оздоровлення організму, заняття танцювальною аеробікою сприяють підвищенню загального життєвого тонусу, поліпшенню настрою і працездатності. Вирівнюється постава,хода набуває легкість, а тіло - гнучкість. Якщо отримувати інтенсивні навантаження не рідше чотирьох разів на тиждень, то скоро ви приємно здивуєтеся втраті зайвих кілограмів.
Степ-аеробіка
Для цього виду аеробіки для схуднення знадобляться спеціальні степ-платформи. З їх допомогою значно підвищується інтенсивність виконуваних вправ,акцентують увагу на «проблемних» зонах - стегнах, сідницях, талії. Після годинного тренування спалюється велика кількість калорій, крім того, даний вид занять благотворно впливає на стан опорно-рухового апарату.
Аквааеробіка
Аеробіка у воді для схуднення практично універсальний вид фізичних навантажень,підходящий навіть для вагітних та інвалідів. Вода полегшує виконання вправ, одночасно забезпечує ефективність, завдяки подоланню природного опору.