Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дієти без мук

При відсутності їжі апетит зростає, зростає і ще раз росте! П ому так виходить, що поняття позбавлення настільки нерозривно пов'язане з поняттям американська жінка? Це просто чарівно - чути, як американські жінки вітають один одного. Розмова зазвичай починається так:

- О, Саллі! Ти здорово виглядаєш! Що ти з собою зробила?

- Так,посиділа на одній чудовій дієті. Скинула десять фунтів за два тижні, а потрібно-то було всього лише припинити вживати вуглеводи!

 

Боюся в сотий раз повторитися, але мені думається, що розмова між двома дамами з Європи сильно відрізнявся б від попереднього і походив би на щось на кшталт:

- О,Серена! Ти здорово виглядаєш! Що ти з собою зробила?

- Так, завела молодого коханця. Він годує мене шоколадками в ліжку, після того як ми позаймаємося чудовим сексом!

Що ж ми з цього візьмемо, крім того, що за хочемо все кинути і бігти замовляти квиток на найближчий авіарейс в Париж? А те, що нам перед варто ще багато чого довідатися про те, Як задовольняти наші душі і наші тіла. А також про те, що ми повинні покласти край такому огидному явищу, як позбавлення, адже воно і в фізичному, і в духовному сенсі виводить нас з рівноваги.

Давайте на хвилину зосередимося на тій точці зору, що стосується відмови від вуглеводів. Ідея божевільна, і короткозора до того ж.Адже вуглеводи - це не тільки кулінарний захоплення; вони ще й постачають організм необхідною підживленням і енергією. Їм відведено важливе місце на знаменитій Піраміді Питания з однієї простої причини. В Енциклопедії харчування і здоров'я фахівець з проблем харчування Роберт РОНЦ (що має ступінь доктора філософії в галузі біохімії) пише,що без достатньої кількості вуглеводів в дієті організм перемикає свій обмін речовин в рідкісним голодування, навіть якщо з інших харчових груп споживається достатню кількість калорій. У такому стані, коли основна мета - вижити, тіло поряд з жиром спалює і м'язову тканину,тим самим зводячи нанівець успіх будь-якого зниження ваги на тривалий термін. Попросту кажучи, немає нічого наукового в тому, що низкоуглеводная дієта призводить до довготривалого зниження ваги.

По правді кажучи, жодна дієта (крім дієти Олени Малишевої), виключає з вашої їжі цілу харчову групу, в кінцевому рахунку не зможе принести користь. Вона допоможе лише тимчасово. Тому є тисячі прикладів, проде демонстрували мені друзями та клієнтами; вони, мабуть, навіть більш переконливі, ніж наукові ис проходження,підтверджують провал таких витівок із схудненням. Раз за разом я спостерігала, як вони ве село відзначали швидке падіння ваги, супроводжувані шиї їх відмова від тієї чи іншої харчової групи, лише для того, щоб потім знову набрати норму і навіть перевищити її, так як їх обмін речовин був вибитий з колії. Втрачати м'язову тканину неблаготворно,тому що вона спалює більше енергії (калорій), ніж жир. Крім того, коли ви набираєте ті колишній вагу, ви набираєте жир, а не втрачену м'язову тканину. Внаслідок цього ваше тіло буде виглядати гірше, ніж до дієти. У кінцевому рахунку шкоду, нанесену вашому тілу позбавленням збалансованого та різноманітного харчування,обов'язково повернеться і відіб'ється на вас, одночасно уповільнюючи ваші біогодин і порушуючи обмін речовин.

І проте, перебуваючи в наполегливому і нав'язливому пошуку найкоротшого шляху до зниження ваги, ми забуваємо про ризик і купуємося на обіцянки, причому по будь-якій ціні. Так-так, по будь-якій ціні,і свідчення тому - многомілліарднодолларовая імперія дієтичних продуктів!

Однак те, що нам дійсно продається за допомогою обіцянок - це позбавлення, а не порятунок. У тому-то і вся проблема. Позбавляючи себе улюбленої їжі, ми стаємо настільки стурбованими її неотриманням, що й не помітимо, як вона повернеться в наше життя,а цей момент неминуче настане.

Одне з найсумніших спогадів мого жирного дитинства, що стосуються позбавлення, відноситься до Різдва 1974 Я П виявилася мамі та бабусі такої повної, що вони не придумали нічого промінь шего, як замкнути мене в дитячій,щоб я клеїла там паперові прикраси для щорічного фестива ля випічки і не спокушала своє велике тулуб зразками дивовижного праліне, чудово го хмизу і чудесного пісочного торта. Ніколи не забуду то жахливе відчуття примусового усамітнення, коли в дитячу долинули веселий сміх і при глушіння шепіт,а потім проник солодкий запах гарячого шоколаду; той непереборний порив, до торий я відчула, коли старша сестра крадькома заглянула до мене, затиснувши в руці оберемок ще теплого хмизу. Боже мій, я була готова облизати їй паль ци - в такому була розпачі!

Додати коментар


Захисний код
Оновити