Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Свідомо дихайте протягом п'яти хвилин - і насолоджуйтеся перевагами 24 години

Через три місяці після випадку в спальні страх зник, а рана почала гоїтися. Я переїхала у власну квартиру і на новому місці відчула розраду і спокій, але як і раніше часто відчувала нервозність і дратівливість. Я боялася, що ніколи більше не зможу насолоджуватися життям чи сміятися. Багато разів, прокидаючись вранці, я відчувала,як калатає серце в грудях, стискаючись від страху і тривоги.

 

Оскільки дихання було дуже важливою частиною мого початковій стадії оволодіння собою, то я виріши ла дихати довше, щоб подивитися, чи допоможе це впоратися з занепокоєнням. Я надала щоденних вим п'ятихвилинним дихальним медитацій значення першочерговості, іноді виконуючи це завдання три-чотири рази на день. Можу сказати, що навіть я, яка вже мала досвід медитирования, не очікувала настільки відчутних результатів. Щойно розпочавши, я відчула, як стрес розтанув. Мені було відомо, що розслаблення знижує рівень кров'яного тиску, а мій тиск в період стресу було безумовно було високим.Ця проста дихальна процедура протягом п'яти хвилин допомогла мені знову набратися хоробрості для подальшого життя. Крім того, вона нагадала мені про те, як:

• діяти при появі страху;

• оновлювати зосередження щодня;

• врівноважувати інстинкти і переваги і довіряти їм;

• справлятися з сумнівами і почуттям беззахисності.Опис обряду свідомого дихання:

1) Я сідаю на ліжку, притуляюся спиною до стіни для підтримки, ноги зручно схрещені, очі закриті, руки вільно і зручно лежать на колінах долонями вгору. Може бути, вам зручніше сидіти на стільці, опустивши ноги на підлогу, або лежати на спині; Пристосуйте, вибравши ту позицію, при якій вам буде найкраще.

2) Я перемикаю увагу з кожного вдиху на кожен видих.

3) З закритим ротом я глибоко вдихаю через ніс, повторюючи про себе яку-небудь позитивну фразу, наприклад, Я не боюся. Я не піднімаю плечі і не примушую до рас ширення груди, а намагаюся дихати від діафрагми (це м'яз, яка знаходиться пря мо під легкими),втягуючи повітря якомога глибше і дозволяючи йому наповнювати живіт. Я затримую його, вважаючи до п'яти, потім повільно видихаю через рот, повторюючи інше твердження, типу Мене люблять. Якщо ви вважаєте, що фрази або мантри повторювати незручно, спробуйте вважати: Один, два, три, чотири (вдих), п'ять, шість, сім, вісім (видих).

4) Якщо вашому мозку потрібно зосередитися, уявіть себе в спокійній обста новки. Це може бути місце, де ви бували раніше (будиночок на березі озера) або де меч талі побувати. Спробуйте повністю уявити собі його з залученням всіх п'яти почуттів:

• Що ви бачите? (Океан, гори, ліс і т. п.)

• Що ви відчуваєте? (Вітерець, сонячне тепло,дощ і т. п.)

• Що ви чуєте? (Птахи щебечуть, листя шарудять, хвилі б'ються об берег і т. п.)

• Який запах ви відчуваєте? (Квіти, трава, морське повітря, сосни і т. п.)

5) Використовуйте свої п'ять хвилин для того, щоб випробувати всі почуття, одночасно расслаб ляясь в обраній вами атмосфері. Після то го як п'ять хвилин минуть,використовуйте додатковий час, щоб насолодитися спокоєм і розслабитися. Коли ви, повільно потягнувшись, відкриєте очі, візьміть з собою ваш спокій.

Перші дві хвилини свідомого дихання зазвичай відчуваються короткими вдихами, а останні три і більше - довгими, глибокими і смачними. Щоб упевнитися, що дихаєте правильно,покладіть одну руку на живіт. Ви повинні відчувати, що живіт злегка розширюється при вдиху і стискається при видиху.

Додати коментар


Захисний код
Оновити