Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Мрії збуваються

Після того як батьки розлучилися, я при будь-якій можливості приходила до батька в його квартиру. Раніше культура розлучень була іншою. Це сьогодні колишнє подружжя заздалегідь складають графік, а тоді ночівлі у батька були рідкісними і спонтанними. Мені хотілося проводити з ним більше часу, але мама рідко дозволяла мені залишатися у нього до ранку,бо він жив вільної холостяцьким життям. Але коли я все-таки збиралася ночувати, він тягав мене з собою всюди, включаючи Французький квартал в Новому Орлеані. То були справжні пригоди, я жила ними і почуттями, породженими ними, відчуваючи себе такою дорослою і досвідченої ..

Я пам'ятаю, як думала тоді, що це все-таки дивно і незрозуміло - відчувати себе мудрою, коли тобі всього дванадцять років. Мені хотілося отримувати більше життєвих експериментів ніж ті, що надавалися мамою. Папа, здається, це розумів і всіляко потурав мені, щоб підкреслити мою зрілість і заохотити індивідуальність. Завдяки часом, проведеним з ним,я більше дізналася про силу своєї особистості, про свою унікальну красу і навчилася мріяти.

 

Одним з улюблених місць батька був Готель Луї XIV. Ми приходили туди послухати приголомшливе тріо Джонні Бачман. Я відчувала, як електризувалося зсередини, коли слухала шикарні аранжування Стіві Вандера, Карли Саймон і Луї Армстронга, і глибоко,всім тілом переймала ритм. Я мріяла опинитися на сцені поруч з Джонні і ансамблем.

Ставши постійними відвідувачами, ми з батьком сподобалися Джонні Бачману, а також іншим глядачам. Ці чоловіки і жінки, здається, щиро хвилювалися, побачивши мене. Вони не зверталися до мене як до маленької, а задавали цілком дорослі запитання,розмовляли зі мною на рівних і бажали дізнатися мою думку. Одним словом, вони любили мене, по-справжньому любили. Тоді я вперше відчула, що мене поважають у суспільстві, і була впевнена - що б я не зробила, мій вчинок сприймуть спокійно.

В один з перерв, коли Джонні, підсівши за наш столик, розмовляв з татом і зі мною,я повідомила йому по секрету, що хотіла б виступити разом з ним. Він запитав, яку пісню я хотіла б зіграти. На секунду замислившись, я згадала свій улюблений в той час хіт Ти наче сяйво сонця в моєму житті. У середині наступного відділення ансамбль Джонні заграв, на мій превеликий подив, цю мелодію, і він запросив мене на сцену,щоб акомпанувати йому. Це було незабутнє мить. Воно досі свіжо в моїй пам'яті і залишається життєвої віхою. Моя мрія збулася! Коли пісня закінчилася, публіка несамовито зааплодувала. Джонні, оголивши зуби в широкій посмішці, подивився на мене і запитав: Ну, Лора, що будемо співати далі? Я відповіла: Давайте виконаємо "Привіт,Доллі "! І - виконали. Я відчувала себе найщасливішою дівчинкою на землі і була переконана, що моє покликання - виступати перед публікою.

Сьогодні першим ділом згадується позитивний внесок, яким ті чоловіки і жінки до повного мою, в той період ще тендітну, самооцінки ку. Папа, Джоні і публіка - всі вони надихнули мене в той вечір, і я зрозуміла, що повинна йти до своєї мрії і займатися тим, що робить мене щасливою, якою б зухвалою не здавалася ця діяльність. А ще зрозуміла,що ніколи не можна підкорятися чужому уявленню про те, що щось має зробити мене щасливою. Того вечора я засвоїла урок: якщо про щось мрієш і віриш в це, то мрія обов'язково збудеться. Все що тобі потрібно, це сходити і добути її. Почуття відносного спокою, коли стоїш перед групою людей і самовиражатися,пізніше підштовхнуло мене до життєвого вибору, який полягав у. тому, щоб вести людей в потрібному напрямку. У кожного з нас свій шлях. Потрібно тільки не переставати вірити в нього, і він сам стелитиметься перед нами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити