Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Створіть собі кумира і рівняйтеся на нього

Музика, релігія, картини, поезія, люди - якими б не були наші музи, вони заряджають нас енергією, підштовхують до звершень і підтримують прагнення рухатися вперед, коли життя влаштовує змову проти нас.

Завжди, коли починаю працювати з новими клієнтами, я прошу їх написати короткий автобіографічний нарис,містить відповіді на наступні питання:

 

• На кого ви хотіли бути схожим зовні і чому?

• Ким Ви захоплюєтеся і чому?

• Про що ви мрієте і до чого прагнете?

Задайте ці три питання собі і відповіді викладіть письмово.

Перше питання з багатьох причин є найважливішим. Зачекайте хвилинку, скажете ви, а навіщо випробовувати жадання до якого-то там про разу або особистості? Хіба це не той самий, далекий від реальності тип мислення, якого ми катуємо ся уникнути за допомогою способу життя, запропонований ного програмою Не соромтеся своєї наготи?

І та й ... ні. Говорячи абсолютно чесно,изложе ня письмово ваших особистих золотих стандартів щодо зовнішності здатне рас крити деякі цікаві речі. Ви, наприклад, не уявляєте собі, як багато ширококостих жінок мріють бути мініатюрними. А багато маленькі намагаються виглядати, як Зена, королева воїнів.Ви можете промечтать про своє сильно видозміненому тілі до заходу сонця, але дива не станеться. Однак, незважаючи на те що ви почнете розуміти неможливість настільки корінних фізичних змін, бажання залишиться, і це допоможе ук репіть у свідомості прагнення поліпшити своє тіло.

У вас затеплиться надія. Ну і що ж,що у вас ніколи не буде фігури, як у Сінді Кроуфорд. А як щодо вчительки зі школи, де навчається ваш син? Вона така ж низенька, як ви, але завжди здається дюймів на п'ять вище, ніж насправді. Так-так, та сама, з модною стрижкою і милою посмішкою! Ну, ось вам і та, з якою потрібно брати приклад.І - хороша новина! - Ви неодмінно будете виглядати так само чудово.

Звичайно, не можна сказати, що знамениті особистості не дають вам приводу для наслідування. Коли я згадую руки Лінди Гамільтон з Термінатора-2, то починаю давати своїм рукам велике фізичне навантаження; коли уявляю собі зосереджені танцювальні рухи Мадонни, то намагаюся танцювати краще; коли думаю про те,як бігає Демі Мур в Грязной угоді, то намагаюся наслідувати їй. Коли малюю в уяві фотографії Опри Вінфрі - якою вона була і якою стала, - я усвідомлюю, що ще не дуже втомилася, щоб закінчити тренування.

Для вас важливо знайти образ, до якого ви прагнули б і який не налаштовував би вас на невдачу. Придумайте, який ви хотіли б бути,на кого хотіли б бути схожі. Людиною, що є прикладом для вас, може бути хто завгодно. Наклейте портрет вашої улюбленої моделі на холодильник або на дзеркало у ванній, і нехай цей імідж надихає вас. Час від часу міняйте фотографії з тим, щоб, коли будете в пригніченому настрої, образ вашого кумира допомагав освіжати вашу мотивацію.Створивши наочну фантазію і уявивши себе в якості героїні, ви виконаєте половину роботи по втіленню мрії в життя. Виразний зоровий образ - ось головний ключ до програми Не соромтеся своєї наготи.

До надихаючим мене образам відносяться:

Мадонна. З нею не зрівняється ніхто через її безмежної, нестримної,б'є через край енергії і розважливого підходу до підтримки свого тіла у відмінній формі. Вона впродовж двох десятиліть живила мене творчою енергією і натхненням. Завдяки зайвої галасі, в центрі якої вона постійно виявляється, її тіло стало по-справжньому культовим. Це заслужена нагорода за силу,рішучість і зосередженість. Подобається вона вам чи ні, але вона постійно нагадує всім, що віра в самих себе зможе піднести будь-яку з нас на немислиму висоту. Я можу з упевненістю сказати, що Мадонна не тільки не соромиться своєї наготи, а й насолоджується нею.

Опра Вінфрі.Мене надихає абсолютно від крита для громадськості боротьба Опри з її тілес вими проблемами. Незважаючи на широку популярність і високий професіоналізм, вона ніколи не боялася говорити про те, чого вона боїться і що її біс покоит, тим самим допомагаючи мільйонам жінок уникнути аналогічних бід.Перемоги і невдачі Опри служать для мене рушійною силою і допомагають знаходити внутрішні резерви. Я беру приклад з цієї ініціативної жінки, яка щоразу нагадує мені, що я ніколи і нікому не повинна цозволять принизити мене, зробити мене слабше.

Додати коментар


Захисний код
Оновити