Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Не переїдайте і припиніть є перед телевізором

Не переживайте, ви не одна. Свідоме, цілеспрямоване харчування - це одна з найбільш важких завдань, які необхідно вирішити при сьогоднішньому ритмі життя. Проте це необхідний крок до встановлення здорового способу життя за допомогою програми. Не соромтеся своєї наготи.

Я хочу, щоб ви вивчили напам'ять наступну заповідь:Я буду ретельно вибирати і вирішувати, що мені є, а потім усвідомлено насолоджуватися обраної їжею (навіть якщо я сяду на японську дієту).

 

Якщо ви зможете слідувати цьому простому раді, то, повірте мені, дуже швидко перестанете соромитися власної наготи.

У моєму житті траплялося кілька негативних моментів,коли я їла з безрозсудною нестриманістю, намагаючись придушити неприємні почуття. Треба було бачити, з якою швидкістю я могла спустошити пакет картопляних чіпсів - і не згадала б, як вони виглядали. І ось зараз я кажу вам - це не діє. Бездумна, бессоз натільний їжа, я повторюю, не заглушить обтяжливі почуття. Більше того,вона посилить їх, так як до них додасться душевний біль від нездатності ефективно справлятися з вагою. До того ж, по правді кажучи, перебування в стані емоційної пригніченості і фізичної повноти для вас набагато гірше, ніж взяття під контроль власних звичок харчування, наприклад, вибір кремлівської дієти,виявлення своїх емоційних вад і здійснення змін.

 

Дуже часто незбалансоване харчування связа але зі спробами заповнити порожнечу в наших душах. Ми намагаємося зробити з їжі одного. Ми їмо, щоб не відчувати самотність, печаль, відчай, депресію, самітність ... Список можна продов жати і продовжувати. Зумійте розпізнати той момент,коли почнете несвідомо є, вчасно зупинитися і визначити турбують почуття, яких намагаєтеся уникнути; тоді зможете істотно допомогти собі в двох напрямках: зупинити неконтрольований приплив надлишкових калорій, а також звернутися до своїх почуттів, докласти зусиль і подолати занепокоєння.

Наступного разу,коли одна ваша рука буде су дорожньо класти що-небудь вам в рот, а другий на жиму кнопки на телевізійному пульті, запитайте себе: Що я відчуваю в цю секунду? Зазвичай це почуття, які ви намагаєтеся прогнати геть - або з'їсти. І поки не звернетеся до них, ці почуття будуть залишатися захованими під шарами жиру.

Додати коментар


Захисний код
Оновити