Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чисте мистецтво оголення

Коли ми говоримо про гарну поставу, то найчастіше маємо на увазі те, що ви скорочуєте черевні м'язи, дихайте усвідомлено і тримайтеся висо ко піднявши голову, а плечі трохи опустивши. Привле чення уявної впевненості для вас настільки ж цінне, як і вдосконалення постановки тіла.Одним з найкращих способів розвивати таку уве ренность - в самоті оголюватися просто так, для себе.

 

Я переконана, що занепокоєння, пов'язане з наготою, - це проблема, сприйнята чоловіками і жінками по-різному. Як тільки я в розмові з клієнтами зачіпаю тему наготи, то відразу згадую Тайлера (це мій шестирічний пасинок).Йому достатньо почути слово голий, щоб він покотився від сміху. Одного разу, коли йому було три рочки, я вирішила влаштувати йому перевірку, вимовляючи такі словосполучення, як голі банани, голі квіти, голі динозаври. На слові голий він щоразу починав нестримно сміятися. Так само й чоловіки, яких я треную, вважають,що всі оголене звучить смішно. Але жінки зазвичай сприймають одна лише згадка про це з явно стривожений вим виразом обличчя. Жінки одержимі порівнянням себе з іншими жінками, припускаючи, що вони повинні виглядати так, щоб бути бажаними і привабливими в тілесному сенсі.Ця жіноча особливість неминуче саботує будь-яку сприятливу можливість відчути себе щасливою в своєму тілі. Як це сумно і непотрібно!

Тілесний страх заснований на тих повідомленнях, які ми отримуємо від розуму. У даному випадку зароджується дискомфорт. Я твердо вірю, що як тільки ви розберетеся в своїх почуттях,то зможете правильно реагувати на свій вибір. Я згадувала у Сходинки Т ри: коли ми встановлюємо зв'язок розуму і тіла, то ніби раптом усвідомлюємо, що наші тіла вже довгі роки кричать нам, це просто ми відключили звук, боячись почути неприємності.

У цій книзі я багато разів говорила про те,що впевненість в собі - це почуття комфорту з собою оголеною. Якщо вам добре голяка, то ви ніде в світі не пропадете - ні одягнена, ні з одним, ні без одного. Для того, щоб любити своє тіло, не обов'язково сидіти на дієті Лариси Доліної або дієті Олени Малишевої. Цю силу ми можемо пізнати самі, хо тя іноді змушені вчитися заново,про що ви прочитаєте нижче. Як тільки ви зумієте чітко уявити, що таке впевненість у собі (Ступень Ш є), ви зможете досягти її.

Як вам навчитися спокійно себе почувати в оголеному стані? Роздягання догола може вважатися наймогутнішим засобом для досягнення впевненості в собі на додаток до моїх Д есяті Сходинкам.Ви питаєте - як вам можна сподіватися досягти звільнення, породжуваного роздяганням, не для кого-небудь, а для себе самої? Вирішальною частиною процесу є бажання. Це нелегку подорож, яке тим не менше коштує того, щоб спробувати його зробити. Наші тіла нагадують друзів, надійних і залежних один від одного.Як тільки ми побажаємо пізнати наше тіло і розум, перед нами відразу відкриються чудові і нескінченні можливості.

Сподіваюся, моя історія послужить для вас спонуканням почати свою подорож.

Додати коментар


Захисний код
Оновити